Kompletny idiotyzm a świadomość

Inne zaburzenia.

przez na_leśnik 17 lut 2015, 22:55
ego, słyszałaś ten huk? To pękło moje serce... :mrgreen:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez ego 17 lut 2015, 23:04
na_leśnik, To użyj kropelki, co kropelka sklei sklei, żadna siła nie rozdzieli. ;)
ps Dla @pluszowej: Teraz oczko znaczyło wypowiedź żartobliwą :mrgreen:
ego

przez mark123 17 lut 2015, 23:19
Messiah napisał(a):Uważam, ze bardziej jesteś niezaradnym człowiekiem i przysłowiową ,,cipką'' niż faktycznie idiotą.

W sumie życie i świat są takie, że lepiej być idiotą niż ciapą.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hitman 17 lut 2015, 23:29
Pluszowa napisał(a):Uciekam z wątku, nie powiem dlaczego :papa:

To nie mów :) Każda kobieta chce być wyjątkowa a większość jest inną wersją tej samej osoby. Taaak i jeszcze nie lubi innych kobiet ale za to lubi przebywać z mężczyznami. Jeśli to co napisałem oznacza dla Ciebie wejście na wojenną ścieżkę to właśnie potwierdza, że jesteś typową kobietą :) Spoko, lubię takie.

i_am_a_legend, ee takie wyzwolone to właśnie ten gatunek, którego wolałbym unikać. Przeważnie wybierają sobie na faceta kompletnego nieudacznika żeby udowodnić swoją wyższość. W sumie nadałbym się dla takiej ale ja tego nie chcę. W ogóle nic nie chcę bo napisałem o kolejnej teorii a liczy się tylko prawda.

na_leśnik,

No na to wygląda. W dodatku Ci wredni ludzie jeszcze cię za inteligentnego mają, jak sam pisałeś. Ale debile c'nie?

No jak sam skurwisyn. A na poważnie to ja jestem debilem a dziwię się ludziom, że tego nie dostrzegają i próbują mi wmówić, że jest inaczej zamiast pomóc rozwiązać problem kiedy o to proszę. W sumie nie ma obowiązku pomagania ale...

W takim razie warto jeszcze raz uderzyć na terapię, tylko tym razem jej nie olewać.

Nie olewam. Ostatnio wstałem specjalnie wcześniej, wszystko sobie przygotowałem ale i tak nie zdążyłem na autobus a następny jechał wolno jakby specjalnie przeciwko mnie. Potem tramwaj uciekł mi sprzed nosa więc poszedłem do sklepu, kupiłem piwo i odpaliłem je na jakimś podwórku a potem poszedłem jarać blanty z kumplami i jeszcze wracałem z buta do domu bo na autobus do siebie też nie zdążyłem.

Pytałeś co to jest racjonalizacja. To właśnie to. Tłumienie emocji przez myślenie.

Wychodzisz z błędnego założenia, że są jakieś emocje, które trzeba tłumić i to poprzez myślenie. To myśli wywołują emocje i mam na to dowód. Pomyśl sobie o idealnej kobiecie albo jeśli jesteś pedałem to o typku i co wtedy czujesz? Teraz pewnie pomyślałeś o tym co napisałem "jeśli jesteś pedałem" i to wywołało jakąś emocję - albo śmiech albo jakiś rodzaj wkurwienia, zażenowania poziomem rozmówcy czy cokolwiek. A jeśli nie to wyobrażasz sobie kobietę i wiążesz z nią pewne emocje (kotwice) i możesz teraz przejść do następnej myśli np przypomnij sobie coś śmiesznego. Albo przypomnij sobie jakieś upokorzenie. Za tym idą emocje. Jakichś myśli jesteśmy nauczeni i wiążemy z tym emocje. Część tego mamy w genach (np z tą kobietą). Czy bez myśli mogą istnieć emocje? No nie mogą, chyba że instynkty jak u zwierząt. Skąd brałyby się emocje gdybym nie myślał?

ego napisał(a):nie wylewałam babskich kompleksów,a pisałam o męskich kompleksach.

Jakie babskie lub męskie kompleksy? Jak kobieta ma kompleksy to są babskie a jak mężczyzna to męskie czyli kiedy idę do sklepu to jest to męskie wyjście a jak idzie do sklepu moja mama to jest to kobiece wyjście do sklepu :D Myślałem, że kompleksy to kompleksy i nie mają płci ;)

na_leśnik napisał(a):ego, słyszałaś ten huk? To pękło moje serce... :mrgreen:

No widzisz i jakbyś prowadził zdrowy tryb życia to pikawa by Ci się trzymała w zdrowiu i spokoju ale Ty olewasz sukę i masz co masz :)

przez ego 17 lut 2015, 23:54
Hitman napisał(a):Jakie babskie lub męskie kompleksy? Jak kobieta ma kompleksy to są babskie a jak mężczyzna to męskie czyli kiedy idę do sklepu to jest to męskie wyjście a jak idzie do sklepu moja mama to jest to kobiece wyjście do sklepu :D Myślałem, że kompleksy to kompleksy i nie mają płci ;)
I ciekawe, że pisze to ten, co jeszcze nie tak dawno próbował tu przekonywać, że u faceta mądrość to jest szczególnie ważna, a u kobiety uroda. :bezradny:
No zgodnie z tym co sam wcześniej napisałeś, jeśli pewne rzeczy u kobiety są bardziej pożądane niż u faceta i vice versa to potem brak tych rzeczy, powoduje specyficzne kompleksy skorelowane z określoną płcią.

No widzisz i jakbyś prowadził zdrowy tryb życia to pikawa by Ci się trzymała w zdrowiu i spokoju ale Ty olewasz sukę i masz co masz :)
Uważaj Hitman, bo ja Cię jakaś "suka" sieknie po .., to możesz nie mieć czym olewać...i dopiero wtedy będziesz miał prawdziwy męski kompleks. :]
ego

przez Hitman 18 lut 2015, 00:26
ego, no niech Ci będzie, że masz babskie kompleksy :) Próbowałem Cię bronić przed inną laską z babskimi kompleksami ale nie wyszło. Pewnie dlatego, że jestem głupi :D

Eee tam ale suka mnie nie sieknie bo jestem wierny tylko Marii a ona mnie kocha :)

przez Druid 18 lut 2015, 00:36
ego, zacytowałam nie ten post, który miałam na myśli :hide:
taktyki rozbrajania hitmanowej bomby

Hitman, co cię wzrusza? Kiedy ostatnio byłeś szczerze wzruszony?
Druid

przez ego 18 lut 2015, 00:43
@Hitman ,ja nie mam zbyt wiele babskich kompleksów, ja mam raczej te męskie, w końcu dla mnie większym problemem jest mój idiotyzm, jak moje paszczurstwo. I dlatego nie potrzebuję rycerza na białym koniu, żeby mnie bronił, bo robię to sama, inaczej też budzą się we mnie kolejne męskie kompleksy... chciałeś dobrze, ale Ci nie wyszło...ale nie przez Twoją rzekomą głupotę, ale głupie stereotypy którymi jesteś przesiąknięty, chyba nawet bardziej niż ja. :smile:

@Pluszowa ja dalej nie wiem o co kaman.. :bezradny:
ego

przez Druid 18 lut 2015, 00:44
Hitman, ego suka to ja?

Spoko, lubię takie.
Hitman, nie trzeba.
Druid

przez na_leśnik 18 lut 2015, 00:51
Pluszowa, "suka" to chyba prawda.

na_leśnik napisał(a):
A prawda jest przeciwko mnie - ta którą znam oraz ta której nie znam też właśnie z tego powodu, że jej nie znam a ona tam i tak jest.

Skoro "prawda" jest przeciwko Tobie, to czemu Cię tak interesuje? Olać sukę! :pirate: ;)

Hitman napisał(a):na_leśnik napisał(a):
ego, słyszałaś ten huk? To pękło moje serce... :mrgreen:

"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez ego 18 lut 2015, 00:54
O dzięki @na_leśnik za wyjaśnienie, bo myślałam, że "suka" to ja...chyba mi się jakiś kobiecy kompleks odezwał. :P
ego

przez na_leśnik 18 lut 2015, 00:55
ego, ego to jeszcze nie kompleks ;) .

przez Hitman 18 lut 2015, 01:07
Pluszowa, no w sumie to nic mnie nie wzrusza i nie wiem co to słowo oznacza ale wiem kiedy go użyć żeby to było dobrze widziane :D Lubię jak ktoś komuś pomoże bezinteresownie, jak silniejszy ma słabszego na widelcu i mu odpuszcza. A czemu pytasz?

ego, jakie stereotypy jak ja w nic nie wierzę ? :)

przez Druid 18 lut 2015, 01:14
ego napisał(a):O dzięki @na_leśnik za wyjaśnienie, bo myślałam, że "suka" to ja...chyba mi się jakiś kobiecy kompleks odezwał. :P
Dla mnie byłby to komplement, bo genealnie miętka i wrażliwa jestem, ale nie słodźcie mi tak w innych rejonach forum.
Druid

Sortuj wg