Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Masturbow 25 maja 2015, 17:11
wiem, że z dupy komentarz, bo to i tamto, a pewnie i sramto, bo punkt widzenia zależy od miejsca srania, ale mój kuzyn umierający na mukowiscydozę porządnie by się uśmiał przeglądając te 100 stron skowytu o 'przegranym' życiu z powodu brzydoty. nigdy nawet nie trzymał dziewczyny za rękę, ani nie był na koloniach (w sanatorium ponoć i tak najlepsza wixa, laski łatwe, bo słabe, podłączone do tlenu), nigdy chyba nie był dalej niż kilka km od domu (pomijając wspomniane sanatorium), bo nie zdążyłby obrócić na kolejną inhalację. urodził się tylko po to, by umierać w coraz to większym bólu, dożywając pewnie 20-tu kilku lat (?), a nawet jeśli więcej, to przykuty do łóżka lub z bonusowymi gdzieś tak może pięcioma latami, gdyby się załapał na przeszczep. on i tak zachowuje pogodę ducha, stara się mieć zainteresowania, dużo czyta, choć imo to jest właśnie definicja przegranego życia, spisanego na stratę od samego początku. czym jest w ogóle kwestia damsko-męska w obliczu braku zdrowia, to i tak jest jakaś zajebiście złudna rzecz, mrzonka dodająca trochę kolorytu, ale sama bym wolała świadomie zrezygnować ze szczęścia w 'miłości', gdyby choć w połowie udało mi się odzyskać utracone zdrowie psychiczne.. czasami trzeba się po prostu pogodzić z pewnymi rzeczami w życiu i znaleźć swoją niszę, by nie zwariować do reszty i samemu sobie jeszcze bardziej nie obrzydzić własnej egzystencji. :bezradny:
Masturbow

Brzydota

przez wiejskifilozof 25 maja 2015, 17:54
tosia_j napisał(a):Nieboszczyk ;)
mnie juz owsik przekonal ze jest paskudny i wszystko przez to....tak wytrwale o tym pisal

Tosia-j widziałem Twoje zdjęcie.Bardzo ładnie wyglądasz :D

Brzydota

przez owsik 25 maja 2015, 20:14
Zaczyna się, bo inni mają gorzej. Pewnie zaraz padnie hasło, że niektórzy ludzie w Afryce głodują. Jednak można odwrócić ten sam tok rozumowania, bo większość jednak innych osób ma, rodziny, miłość, seks. Ich jest dużo więcej niż takich osób jak ja, którzy są zazwyczaj nie w typie dla niemal każdej kobiety. Czemu więc Ci inni z tego nie rezygnują ? Skoro to takie mało istotne pragnienia. Skoro większość tych kwestii można zastąpić niszami i być cudownie zadowolonym.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez ego 25 maja 2015, 20:22
owsik, ale nie dla wszystkich własna rodzina i seks, to są najistotniejsze rzeczy życiu. Jest wiele takich osób, które pomimo tego, że śmiało mogłyby mieć te rzeczy, to tego nie chcą. Serio nie spotkałeś się nigdy w życiu z takimi przypadkami, choćby na tym forum?
ego

Brzydota

przez owsik 25 maja 2015, 20:28
ego napisał(a):owsik, ale nie dla wszystkich własna rodzina i seks, to są najistotniejsze rzeczy życiu. Jest wiele takich osób, które pomimo tego, że śmiało mogłyby mieć te rzeczy, to tego nie chcą. Serio nie spotkałeś się nigdy w życiu z takimi przypadkami, choćby na tym forum?

Pewnie, że są takie osoby, tylko, że jest ich to świadomy wybór, a nie przymus.
Ja natomiast chcę mieć dziewczynę, seks itd i nie zastąpię tego pragnienia niszą i będę udawał, że jest wspaniale, bo nie tego potrzebuję.
Mam więc prawo cierpieć, z tego powodu, że jestem brzydki, a przez to dla prawie każdej kobiety z byt nie w typie na randkę, że spotykają mnie takie rzeczy, teksty i przez to nie mogę zrealizować tego czego pragnę.

Brzydota

przez ego 25 maja 2015, 20:56
Rozumiem Cię bardzo dobrze , bo z autopsji, że nie chcesz zastępować protezami tego co osobiście jest dla Ciebie najważniejsze. Ale musisz mieć świadomość, że Ty wcale nie straciłeś jeszcze nóg, żeby protezy musieć stosować, tylko pod wpływem negatywnych doświadczeń straciłeś nadzieję, na to, że Twoje aktualne nogi, są w stanie zaprowadzić Cię do upragnionego najważniejszego celu. Wiem, że Ty uważasz inaczej, ale fakty są takie, że jeśli nie zrobisz nic, to nic się nie zmieni, a Ty sam się skażesz na dożywotnie taplanie w bagnie, w którym jesteś.
Dlatego myślę, że Tobie potrzeba jakiejś iskry, żeby Ci rozświetliła drogę, ułatwiając dojście, chociaż na tych wątłych nogach, ale tam gdzie chciałbyś być. I to jest teraz zasadnicze pytanie, skąd to światło wziąć?
ego

Brzydota

przez owsik 25 maja 2015, 21:02
Te całe światło to ułuda. Ja z takim wyglądem już przegrałem życie. Z byt wiele razy próbowałem i wiem, że jestem w oczach kobiet z byt brzydki i dlatego mam mikroskopijne szanse, albo i wcale na znalezienie dziewczyny, której bym odpowiadał i która by mi odpowiadała. Tego się nie da odmienić, bo ja nie wyładnieję.

Brzydota

przez jetodik 25 maja 2015, 21:06
Ja myślę, że po wielu próbach i różnorakich staraniach, na przestrzeni lat, naturalnym jest uznać, że się nie ma szans, co nie znaczy, że człowiek się w ten sposób pozbawia tych szans doszczętnie, bo przecież kobiet same mogą zrobić pierwszy krok jeśli któraś by chciała bliżej poznać i wykazać zainteresowanie :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez kotek em 25 maja 2015, 22:32
Znam faceta z widoczną nadwagą, który mówi o sobie, że jest przystojnym mężczyzną :D. I podobno lista kobiet na jego koncie jest długa :D. Chyba, że to jego bujna wyobraźnia :P .
Obrazek

Brzydota

przez wiejskifilozof 26 maja 2015, 09:05
Bo piękno, tkwi w nas samych.

Brzydota

przez ego 26 maja 2015, 10:27
owsik, a Ty robisz coś w ogóle w życiu, po za medytacją nad swą brzydotą?
ego

Brzydota

przez NN4V 26 maja 2015, 11:17
ego napisał(a):owsik, a Ty robisz coś w ogóle w życiu, po za medytacją nad swą brzydotą?

Obrzydza życie otoczeniu. A co. :twisted:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Brzydota

przez owsik 26 maja 2015, 14:50
ego napisał(a):owsik, a Ty robisz coś w ogóle w życiu, po za medytacją nad swą brzydotą?

Kiedyś skończyłem studia, teraz pracuję. Poza tym trwam w wegetacji zwanej życiem, a lata lecą.

Brzydota

przez bonsai 26 maja 2015, 15:01
owsik, to naprawdę siedzi głównie w Twojej głowie. Sam znam kobiety, które są szczupłe, zgrabne, ale bardzo brzydkie z twarzy i/lub nie można powiedzieć, żeby grzeszyły inteligencją. A mniemanie mają o sobie bardzo wysokie, mimo tego, że rzadko ktoś sam zwróci na nie uwagę. Są za to przebojowe i często dostają to, czego chcą. Nie wiem, czy to gra, czy rzeczywiście są przekonane o swojej wyjątkowości, ale osiągają jakieś tam cele. Ludzie lgną do osób, które są pewne siebie i uważają się za atrakcyjne.
bonsai

Sortuj wg