Skocz do zawartości
Nerwica.com

PSYCHOTERAPIA W PRZYPADKU DDA


luciana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pytanie do Wszystkich,

kto z was chodzi na psychoterapię (czy grupową czy indywidualną z psychologiem dla DDA) obojętne jaką?

Jeżeli tak to proszę opiszcie mi swoje wrażenia a właściwie czy wam pomogła?

Ja od pół roku lecze się na nerwice lękowa ; lekami i psychoterapią. Wydaje mi się, że oba te sposoby dają dużo więcej niż leczenie tylko lekami. Mój ojciec pije od 23 lat tyle co mam! w klasie 2 szkoły podstawowej wymiotowałam przed lekcjami do umywalki i wtedy nikt z mojej rodziny nie zauważył, że problem nie leży w szkole tylko w domu rodzinnym! Pół roku temu przyznałam się przez sobą, że mam ojca alkoholika i matkę histeryczke. No więc jak tu być normalnym. Ale nie o tym....

Skupy się na psychoterapii. Mam pytanie czy ktoś przeszedł cały proces psychoterapii dla DDA. Jak sie teraz czuje? Czy udało się zrzucić ciężar dzieciństywa (i braku miłości) i skupić na dorosłym życiu czy nadal rozpamiętuje się to co było. A może komuś dało hart ciężkie dzieciństwo? Ja na mojej psychoterapii uczę się oddzielić swoje uczucia od uczuć innych. Komplenie nie zdawałam siebie sprawy ze tego nie potrafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×