Leki Homeopatyczne

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Leki Homeopatyczne

przez s 24 paź 2005, 21:45
ma ktos jakies doswiadczenie z lekami

homeopatycznymi ??
s

przez Olka 24 paź 2005, 23:11
heh.....mysle ze każdy najpierw sam zaczyna na własna reke

sie leczyc:)))) brałam kiedys homeopatyczne leki....niestety mojego problemu nie rozwiązały! Te problemy tkwią w naszej

główce...i nasze myslenie zeszło na złe tory, a leki nie sa w stanie tego odwrócić:)))) Wiesz mysle ze szkoda czasu i

pieniędzy na homeopatię przy nerwicy, ja bym proponowała bardziej rozsądne rozwiązanie...-poradnie

psychologiczną:)))))))))))))
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

leki........

przez Gość 06 lis 2005, 20:44
Szkoda czasu,pieniedzy i zdrowia.Moze w odwrotnej

kolejnosci.
Gość

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: leki........

przez KOREK 06 lis 2005, 20:47
Anonymous napisał(a):Szkoda

czasu,pieniedzy i zdrowia.Moze w odwrotnej kolejnosci.
To ja tylko zapomnialem.........

przez Magda 03 gru 2005, 22:06
Rzadko się odzywam na forum ale poruszyły mnie wasze

wypowiedzi na temat homeopatii. Czy ktoś wyżej zapisany korzystał z homeopatii takiej profesjonalnej, pod okiem dobrego

lekarza? Ja korzystam z homeopatii od bardzo długiego czasu. I stwierdzenie, ze szkoda pieniędzy, uważam za błędne. Fakt,

leczenie nerwicy lekami homeopatycznymi nie trwa tydzień. Przy stosowaniu psychotropów efekt widoczny jest dość szybko.

Nerwicy nie dostaje sie w ciągu jednego dnia. Składa sie na nią szereg doświadczeń życiowych, różnych sytuacji. Więc leczenie

homeopatyczne tez musi trochę potrwać. W moim przypadku leczenie trwa ok5 lat i w tej chwili mogę powiedzieć, że jestem

zdrowa. Bywają jeszcze chwile gorsze ale każdy je miewa. To co przeżywałam 5 lat temu to był koszmar, teraz te gorsze chwile

to pryszcz. Postanowiłam sobie na początku choroby, ze nie wezmę żadnych psychotropów i dotrzymałam słowa. Homeopatia pod

okiem mojej lekarki uratowała mnie. Wizyty u niej były też formą psychoterapi , bo mogłam się u niej wygadać i wypłakać a jak

gadałam głupoty to mnie zbeształa i postawiła na nogi.I za to będę chwalić i lekarke i homeopatię. Trzeba tylko samozaparcia

i wiary. Ja mam i jedno i drugie. A psychotropy to jedynie pójście na łatwiznę. Bo tylko sie trujecie i nic z tego nie

wynika. :D Moje dzieci też są pod opieką homeopatki. I dzięki temu pięknie się rozwijają i są zdrowe.Pozdrawiam wszystkich

niedowiarków.

przez KOREK 03 gru 2005, 22:16
Nie jestem przeciwnikiem lekow homeopatycznych!!!Ani zadnych

innych,w tym ziolowych.Tylko jestem przeciwnikiem stosowania ich na" wlasna reke".Bez konsultacji z lekarzem.Na takie

samodzielne leczenie naprawde szkoda kasy.A czy"psychotropy "to pojscie na latwizne?Chyba jednak nie!!!

przez Magda 03 gru 2005, 22:27
Tak myslałam że sie odezwiesz. Kupując nawet samodzielnie

leki homeopatyczne tzw kmpleksy nie tracimy tak wiele kasy. Ale fakt, że w zaawansowanej nerwicy niewiele one pomogą. Wizyta

u homeopaty dobrego, posługującego sie swoim rozumem nie różdżką, bo i o takich słyszałam, nie jest wyzuceniem

pieniędzy.
Natomiast psychotropy likidują objawy zewnętrzne, a to co jest w nas nadal pozostaje. Homeopatia natomiast

działa trochę na naszą psyche. Nie umiem tego wytłumaczyć fachowo, ale tak jest. Jeśli ktoś jest zamknięty w sobie, wszystkie

emocje tłumi,co jest złe dla człowieka, to biorąc odpowiednio dobrane leki może zmienić swoje zachowanie. Nie chodzi o to że

z cichej nieśmiałej osóbki zrobi sie choleryk. Dana osoba będzie umiała wyrażać swoje uczucia itd. Rozumiesz mnie?

przez KOREK 03 gru 2005, 22:43
Tylko ze te "objawy zewnetrzne" nieraz tak paralizuja

zycie,ze nie da sie normalnie funkcjonowac.Zycie staje sie piekłem.Dosłownie.Wtedy "psychotropy"sa wybawieniem.Wtedy dopiero

mozna myslec o psychoterapi.To prawda,wiara w dzialanie lekow/WSZYSTKICH/to podstawa w leczeniu.Pozytywne nastawienie to

połowa sukcesu.Staram sie zrozumniec.....PS.Dlaczego myslalas,ze sie odezwe.......

przez Gość 03 gru 2005, 23:43
W jaki sposob leki homeopatyczne moga dzilac na nasza

psychike? chyba na zasadzie wiary.....
Gość

przez Olka 03 gru 2005, 23:52
ten gosc wyzej to ja:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez KOREK 04 gru 2005, 00:10
Olka napisał(a):W jaki sposob leki homeopatyczne

moga dzilac na nasza psychike? chyba na zasadzie wiary.....
Dokladnie,a wiara czyni ........Ale przy

naprawde duzych"zaburzeniach nerwicowych"to pozostaja tylko"psychotropy".Przynajmniej w poczatkowej fazie leczenia.

przez Gość 04 gru 2005, 14:48
Drogi -a Korku jak pisałam to tylko ty przeglądałeś to forum.

A jak zauważyłam jesteś bardzo aktywnym użytkownikiem forum i chwała Ci za to. Może i macie rację częściowo. Moje lęki nie

były tak paraliżujące. Miałam je wieczorami, gdy byłam sama w domu z dziećmi, gdy byłam bardzo zmęczona po pracy (pracowałam

na noce- jestem pielęgniarką). Pojawiała sie lęk przed wyjściem z domu, czy pójściem do kościoła, ale walczyłam z nim.

Pomogła mi w tym książka oswoic lęk. Uważma, że praca nad swoją psychiką nawet bez psychologa daje wspaniałe rezultaty i

stosowanie homeopatii. Jestem tego żywym przykładem.Do psychologa zapisałam sie dwa tygodnie temu. Bo stwierdziłam, że chyba

jeszcze coś we mnie jest co mnie gryzie. A wiara naprawdę czyni cuda. Pracując w oddziale chirurgicznym miałam tego

kilkakrotnie dowody. Pozdrawiam was serdecznie. I ciesze się że mogę z wami troche pogadać.
Gość

przez Magda 04 gru 2005, 14:51
Tym razem to ja zapomniałam się zalogować. :D

przez KOREK 04 gru 2005, 15:06
Praca nad samym sobą to podstawa.Codzienna,ciężka praca.Do

tego WIARA,że sie uda pokonac wszelkie lęki..Do tego "psychoterapełci"i czasami farmakologia.Recepta jest

prosta.Realizacja"recepty"niestety,czesto, jest bardzo trudna.Ale zawsze trzeba miec nadzieje.......Pozdrawiam Magdo.....

Sortuj wg