Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zdrada w śnie.


Helvetti

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio śniło mi się parę razy, że zdradzam mojego chłopaka, a mianowicie uprawiam seks z innym mężczyzną.

Ciekawi mnie (i jednocześnie martwi) dlaczego?

Czy wpływ na to ma to, że raz go zdradziłam (po alkoholu całowałam się z koleżanką), albo to, że boję się zdrady z jego strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konkursie Miss wprowadzamy nowy pkt: Anty-Fap.

:D

 

-- 16 mar 2012, 21:19 --

 

Ostatnio śniło mi się parę razy, że zdradzam mojego chłopaka, a mianowicie uprawiam seks z innym mężczyzną.

Ciekawi mnie (i jednocześnie martwi) dlaczego?

Czy wpływ na to ma to, że raz go zdradziłam (po alkoholu całowałam się z koleżanką), albo to, że boję się zdrady z jego strony?

367082020_ojtaojtam.jpg.841d764b80eba04b0330d1838f79faad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, a ja mam zawsze sny erotyczne z kobietami, i co :P Jestem lesbijką? Nie bardzo ;) Jedyne, co takie sny oznaczają to to, że siedzi w Tobie sporo frustracji seksualnej (a czasami nie tylko seksualnej, jeśli sen jest np. bardzo brutalny) i odreagowujesz we śnie. Możliwe, że masz wyrzuty sumienia, moim zdaniem niepotrzebnie, ale każdy ma inne granice w związku. Poza tym, będąc w związku nie jesteś martwa, Twój mózg rejestruje innych mężczyzn-potencjalnych kandydatów i przechowuje te informacje, które potem uchodzą tak, a nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całowanie z koleżanką po pijaku to zdrada??!! :shock:

Rany, nie myślałam nigdy o tym w ten sposób ... no może gdyby twój partner całował się z koleżanką a ty z kolegą po pijaku, ale w ten sposób to raczej wygłupy a sen pewnie dlatego, że tak cię to męczy i za dużo o tym myślisz więc i podświadomość reaguje - nie martw się tym :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×