Mowa ciała i podobne

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Mowa ciała i podobne

przez KaKuś 10 cze 2009, 12:40
Witam.

Od jakiegoś czasu interesuje mnie mowa ciała. Nie jest to może bardzo powiązane z psychologią, ale jednak. ;)
Mam kilka książek które przeczytałem kilka razy. Czytałem mnóstwo artykułów na ten temat. Poznałem również mikro ekspresje twarzy.

Powiedzmy, że coś potrafie. Ale chciałbym się kształcić jakoś w tym kierunku. Narazie jestem w drugiej klasie technikum informatycznego, nie był to najlepszy wybór . Zastanawia mnie, czy nie ma jakiś szkół które szkolą w tego typu sprawach, byłym jeszcze bardziej zadowolony, jeżeli ktoś znał by prace polegającą tylko na tym.

Interesujące jest także profilowanie przestępców. Niestety nie wiem gdzie szukać jakiejkolwiek wiedzy na ten temat. Szkół, kursów, cokolwiek.

Jeżeli miałby ktoś jakieś informacje, ciekawe książki, prace :p to z chęcią się o tym wszystkim dowiem.

Odrazu uprzedze czyjeś pytanie. Tak, dałem ten sam post na kilku innych forach. Staram się wszędzie szukać informacji. ;)

Dziękuje. :)

Mowa ciała i podobne

przez serce 28 lis 2015, 22:42
Radzę nie czerpać "garsciami" z internetu na temat mowy ciala. Ja kiedys tak zrobilam i zle na tym wyszlam :D

Mowa ciała i podobne

przez SrebrnaSowa 28 lis 2015, 23:43
Może dobrym wyjście będzie tworzenie na kompie postaci bajkowych np. Czarnych charakterow?
Mimikę uchwycisz,zbrodniarza stworzysz,na kompie wykonasz =)
Wszystko spasuje.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg