Ucieczka w sen,brak motywacji.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez wel2 04 sty 2015, 20:21
no ja się już nie odzywam, bo czuję się jakbym pisała do ściany.
papa
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez marsala1919 04 sty 2015, 20:36
nieboszczyk napisał(a):wszystko musi mieć swój sens.pindruje się żeby podobać się innym.ćwiczy się na siłce żeby mieć siłe do dalekich i dzikich podróży.kąpie się codziennie żeby codziennie się obracać wśród ludzi.uczy się języków żeby utrzymać się w pracy w niepolsce.nie ma nic gorszego niż wyżej wymienione bezsensowne czynności

Nie bardzo rozumiem, czemu moje czynności są bezsensowne?Ja bym powiedziała, że zbyt ubogie.A jakie mogą być sensowne czynności?jak mam sie zmotywować?

przez xsydney 04 sty 2015, 20:40
moim zdaniem to, czego Ci potrzeba to doobry psycholog i psychiatra, ktory przepisze odpowiednie leki zeby Cie postawily na nogi. Jesli ten obecny nie pomaga, musisz szukac dalej, nie zadawalaj sie byle panią Janinką z najblizszej przychodni jesli to, co robi, nijak nie daje na dluzsza mete zadnych pozytywnych efektow. to jest do wyleczenia a moze nie tyle do wyleczenia co wlasnie do rozpoczecia zycia, na ktore nie masz sily. i koniecznie psycholog albo jeszcze lepiej terapeuta, bo ty nie masz z kim porozmawiac nawet to sie nie dziwie ze jestes w takim stanie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marsala1919 04 sty 2015, 21:00
ale ja bylam nie raz u psychologa i nic mi nie pomógł, kazal isc do psychiatry a psychiatra mnie wyśmiała poprostu powiedziała do mnie, żeby walzyć i zacząc się przemóc do wszystkiego. przeciez to jest trudne :( co ona sobie myśli

przez xsydney 04 sty 2015, 21:03
wiec przecszytaj jeszcze raz co napisalam. jesli psychiatra cie wysmial, co jest zreszta karygodne, Twoim OBOWIAZKIEM jest szukac dalej. Musisz znalezc takiego psychiatre, ktory potraktuje Cie powaznie, z godnoscia, na pewno znajdziesz, zwlaszcza jesli jestes z duzego miasta albo mozesz dojezdzac. Tu chodzi o Twoje zycie i tak naprawde nioe tylko Twoje bo masz pod opieka jescze dziecko

przez nieboszczyk 05 sty 2015, 16:02
marsala1919 napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):wszystko musi mieć swój sens.pindruje się żeby podobać się innym.ćwiczy się na siłce żeby mieć siłe do dalekich i dzikich podróży.kąpie się codziennie żeby codziennie się obracać wśród ludzi.uczy się języków żeby utrzymać się w pracy w niepolsce.nie ma nic gorszego niż wyżej wymienione bezsensowne czynności

Nie bardzo rozumiem, czemu moje czynności są bezsensowne?Ja bym powiedziała, że zbyt ubogie.A jakie mogą być sensowne czynności?jak mam sie zmotywować?

odpowiem inaczej.
w zakładzie zamkniętym pacjent pyta się lekarza:panie doktorze,dlaczego penis staje?
-żeby mógł wbijać się w pochwy kobiet.
a do czego służy ten lepki,biały ciągnący się płyn który mi czasami wypływa z penisa?
-żeby zapłodnić komórkę jajową kobiety.
a do czego są te dwa jaja które wiszą mi pod penisem?
-żeby wytwarzać ten płyn.
panie doktorze to po co mi to wszystko skoro mieszkam w wariatkowie?

lekarz wylicza pacjentowi na wizycie:nie wolno pany pić alkoholu,nie wolno panu palić papierosów,nie wolno panu jeść mięsa,błonnika,tłuszczów,soli,nie wolno panu kochać się,nie ma pan prawa do miłości ani żadnych uczuć wyższych
-panie doktorze przecież nie da się z dnia na dzień zapomnieć że jest się mężczyzną.
-golić się możesz twarz i głowę nawet codziennie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg