Depresja przez pojebanych rodziców.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez beladin 15 wrz 2014, 17:03
Doberman, A jak mimo to wyjdziesz to co się dzieje?
beladin

przez Doberman 15 wrz 2014, 17:15
beladin napisał(a):Doberman, A jak mimo to wyjdziesz to co się dzieje?

Jak wyjdę, to jest piekło i straszenie szpitalem.
Doberman

przez beladin 15 wrz 2014, 17:21
Doberman, Rób swoje. Do szpitala nikt bez powodu Cię nie zabierze.
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Doberman 15 wrz 2014, 17:34
beladin napisał(a):Doberman, Rób swoje. Do szpitala nikt bez powodu Cię nie zabierze.

No właśnie chodzi o to, że już mnie 3 razy bez powodu zabierali do szpitala.
Doberman

przez beladin 15 wrz 2014, 17:41
Doberman, Jesteś ubezwłasnowolniony? Rozmawiałeś na ten temat z lekarzami? Jakie było uzasadnienie takiego działania?
beladin

przez Doberman 15 wrz 2014, 17:45
beladin napisał(a):Doberman, Jesteś ubezwłasnowolniony? Rozmawiałeś na ten temat z lekarzami? Jakie było uzasadnienie takiego działania?

Nie jestem jeszcze ubezwłasnowolniony, ale rodzice obiecali że niedługo mi załatwią ubezwłasnowolnienie. Z lekarką próbowałem rozmawiać na ten temat, ale ją obchodzi tylko to, żeby zadowolić moich rodziców.
Doberman

przez beladin 15 wrz 2014, 17:54
Doberman, Nie rozumiem. Jesteś pełnoletni. Co mają do tego Twoi rodzice? Coś mi tu nie gra.
beladin

przez czarnobiała mery 15 wrz 2014, 20:57
Ja bym poszukała pracy w innym mieście, wynajęła pokój i się wyprowadziła.

przez Doberman 16 wrz 2014, 13:58
czarnobiała mery napisał(a):Ja bym poszukała pracy w innym mieście, wynajęła pokój i się wyprowadziła.

Ale żeby szukać pracy w innym mieście, to najpierw trzeba mieszkać w innym mieście, a skąd ja wezmę kasę na wynajmowanie pokoju w innym mieście?
Doberman

przez beladin 16 wrz 2014, 14:20
Doberman, Dojeżdżać, robić cokolwiek żeby zarobić, a potem z kasą szukać lokum w innym miejscu. Nie przesadzaj, że w promieniu 20-30 km nie znajdziesz jakiegokolwiek zajęcia, żeby zarobić jakąś kasę na start. Miałem okazję spotkać ludzi, którzy jadą o 4 rano 7 km rowerem na stację, potem 30km pociągiem, potem autobusem miejskim przez miasto ..a jadą do jakiejś marnej roboty za marne pieniądze. Te 2-3 mies przebolejesz, a potem, w innym miejscu, sobie coś normalnego znajdziesz.
beladin

przez czarnobiała mery 16 wrz 2014, 15:11
Ze stopniem niepełnosprawności można znaleźć pracę, którą się wykonuje w domu - dzwonienie do klientów, chałupnictwo, cokolwiek, a jak zarobisz, to się wyprowadzisz i poszukasz czegoś lepszego.

-- 16 wrz 2014, 14:11 --

Ja też pochodzę z malutkiej wioski, w której nie ma żadnej pracy.

przez Doberman 16 wrz 2014, 16:09
czarnobiała mery napisał(a):Ze stopniem niepełnosprawności można znaleźć pracę, którą się wykonuje w domu - dzwonienie do klientów, chałupnictwo, cokolwiek,

W Siedlcach nie ma żadnej pracy, nawet chałupniczej.

-- 16 wrz 2014, 16:11 --

W najlepszym wypadku musiałbym dojeżdżać do pracy w sąsiednich miastach 30km rowerem, bo do nich nie jeżdżą żadne autobusy. A przynajmniej nie jeżdżą rano.
Doberman

przez czarnobiała mery 16 wrz 2014, 17:06
Doberman napisał(a):
czarnobiała mery napisał(a):Ze stopniem niepełnosprawności można znaleźć pracę, którą się wykonuje w domu - dzwonienie do klientów, chałupnictwo, cokolwiek,

W Siedlcach nie ma żadnej pracy, nawet chałupniczej.

Chyba nie rozumiesz, praca zdalna polega na tym, że możesz mieć zlecenie z jakiegokolwiek innego miasta w Polsce.
Myślę, że w ogóle nawet nie próbujesz tej pracy znaleźć, bo ze stopniem niepełnosprawności na pewno byś coś znalazł, i nie mówię, że z Siedlec.

przez Doberman 17 wrz 2014, 10:09
Sprawdziłem 8 stron ofert pracy chałupniczej i szukają tylko szwaczek i krawcowych.
Doberman

Sortuj wg