CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez carmen1988 07 mar 2013, 10:48
girl anachronism, przykro mi, pogorszenie nastąpiło? :( Ja na razie obywam się bez szpitala jakieś 9 miesięcy.
nerwica wegetatywna

przez S jak... 07 mar 2013, 15:04
Jestem świeżo po komisji ZUS. Ponieważ pierwszy raz staram się o rentę i nie wiem co i jak to
czy częściowa niezdolność oznacza że będę miała przyznaną rentę? Jak długo czeka się na decyzję od dnia komisji ZUS?
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

przez norma_baker 07 mar 2013, 15:31
nie ma czegoś takiego jak decyzja "przyznajemy panu/pani rentę". decyzją jest nadanie częściowej lub całkowitej niezdolności do pracy. potem tylko przysyłają pismo o wysokości renty i kiedy będą ją wypłacać.
ChAD + EPI

arypiprazol30, piracetam1200, lewetiracetam2000, etosuksymid1500, kwetiapina200

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JOSE 2 08 mar 2013, 15:07
Ta na Twoim awatarze też była chora na czad.
Dawniej Rambo.

przez sens 08 mar 2013, 21:15
carmen1988 napisał(a):Ostatnio mój psychiatra coraz bardziej skłania się ku temu, że mam właśnie CHAD. Ja się tylko zastanawiam, czy to możliwe, skoro, owszem mam huśtawki, jednak najczęściej jest tak, że albo czuje się w porządku albo zupełnie beznadziejnie. Nie odczuwam euforii. Poza tym zmiany nastroju nie są błyskawiczne. Czy ktoś może mnie uświadomić, czy mimo to, CHAD w moim przypadku jest możliwy.

hej
ja też myslałam, że nie odczuwałam euforii... że miałam normalne stany + depresja
ale teraz myslę że to była euforia, nie brałam kredytów ale tyle rzeczy mogłam zrobić, taka była towarzyska, i miałam taką wiarę w siebie....
teraz myślę, że to jednak częściowo była euforia

powodzenia w diagnozie i leczeniu

-- 08 mar 2013, 21:17 --

girl anachronism napisał(a):Ehhh, i jadę do szpitala, drugi raz w ciągu pół roku :?

o kurcze....
trzymaj się kochana
ja tak miałam w 2010 - co prawda po 2 próbwach przedawkowania leków i nie na długo....
w 2011 byłam na oddziale dziennym...
nie wiem czy to mi pomogło...
może tyle że nabrałam dystansu
gdzie będziesz? jesteś?
nie wiem czego chcę
ale i tak tego nie mogę

przez JOSE 2 08 mar 2013, 22:02
Gdzie nam zniknął INTEL ?
Dawniej Rambo.

przez malgosia7602 08 mar 2013, 23:05
JOSE 2 napisał(a):Gdzie nam zniknął INTEL ?

Nie ma już INTELA :(

intel napisał(a):Uważam, że pod względem merytorycznym jak i poziomem prezentowanym przez większość użytkowników, forum osiągnęło poziom nie do zaakceptowania. Coraz to nowe , bardziej wydumane tematy, gdzie prym wiodą pustaki trolujące na poziomie tabloidów i pisemek dla ćwierćinteligentów.Tzw "dusze towarzystwa" , ktore w każdym temacie mają coś do powiedzenia. Swoisty wyścig na ilośc spłodzonych postów. Forum już dawno zaczęło przypominać czat dla opóźnionych w rozwoju gimnazjalistów. Na palcach jednej ręki trędowatego można policzyć użytkowników prezentujących poziom pozwalający na rzeczową dyskusję. Z prostej przyczyny- ci co mieli jakikolwiek ugruntowany światopogląd zostali wyrzuceni na rzecz lewicującyh kreatur , piejących peany na cześć wszelkich zwyrodnień kulturowych i religijnych. Kreatur na podobieństwo szmacianych chorągiewek. Inni, co wartościowsi sami się usunęli z tego grajdołka - poziom zacząl obrażać ich inteligencję....A poza tym nie da się dyskutować z idiotami. Jak to powiedział jeden z moich przyjaciół ( z tzw "Starej Forumowej Gwadii" )-idioci sprowadzą człowieka inteligentnego do swojego poziomu idiotów i pokonają doświadczeniem.
"degrengolada.com" jest chyba w obecnej chwili bardziej na miejscu niż "nerwica.com"
Tak więc - domagam się usunięcia mojego konta.
[/quote]
F31
"Za każdą chwilę ekstazy musimy płacić drżący twardą walutą cierpienia."- Emily Dickinson

Lamotrygina 200 mg
remisja

przez freya 08 mar 2013, 23:09
Też mam podejrzenie chadu i nie wiem co o tym myśleć...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez malgosia7602 08 mar 2013, 23:13
freya napisał(a):Też mam podejrzenie chadu i nie wiem co o tym myśleć...

Pozwolić się jak najszybciej zdiagnozować.
F31
"Za każdą chwilę ekstazy musimy płacić drżący twardą walutą cierpienia."- Emily Dickinson

Lamotrygina 200 mg
remisja

przez barsinister 08 mar 2013, 23:15
(a ja naiwny myślałem, że to forum do rozmów o depresji i nerwicach, a nie plac boju kolesia z rasistowskim awatarem z resztą zdegenerowanego świata)

tymczasem u mnie znowu podskórne napięcie, śpię 7 godzin dziennie (dwa tygodnie temu było 10-12h) i się zastanawiam, czy to na skutek zwiększonej dawki lamo (ze 100 na 150) czy mirtazapiny
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez malgosia7602 08 mar 2013, 23:19
Czy ktoś z Was cierpi może na tzw. czynności przymusowe, czy tylko ja mam tak zrytą banię? :why:
Odstawiłam fluo, dzięki której problem zniknął, ale teraz znowu się zaczęło. Jak nie urok, to sraczka :D
F31

Lamotrygina 200 mg
remisja

przez JOSE 2 08 mar 2013, 23:24
Nie wiem jak Małgosia zdobyła ten post - bardzo głupi moim zdaniem. INTEL - my również chorujemy, lecz nie poddajemy się chorobie. Kończymy szkoły i pracujemy.
Walczymy z chorobą.
Dawniej Rambo.

przez malgosia7602 08 mar 2013, 23:49
JOSE 2 napisał(a):Nie wiem jak Małgosia zdobyła ten post - bardzo głupi moim zdaniem. INTEL - my również chorujemy, lecz nie poddajemy się chorobie. Kończymy szkoły i pracujemy.
Walczymy z chorobą.

W temacie "Pytanie do Admina", str. 222. Też polubiłam Intela, dobrze się go czytało, zwłaszcza na początku.
F31

Lamotrygina 200 mg
remisja

przez JOSE 2 09 mar 2013, 00:26
Przepraszam Cię, nie zauważyłem. My musimy żyć dalej z naszym czadem.
Dawniej Rambo.

Sortuj wg