Nie wiem co mi jest

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie wiem co mi jest

przez DDante 14 wrz 2011, 18:32
Witam mam na imię Szymon mam 25 lat i nie wiem co mi jest ponieważ żaden lekarz nic nie stwierdził.Ogólnie uważam się za nieudacznika w życiu nie mam powodzenia u płci przeciwnej,ogarnia mnie samotność i kiedyś chciałem się zabić.Można powiedzieć że miałem pewną próbę samobójczą ale tego nie zrobiłem.Ponadto mam zaburzenie osobowości i skoki nastrojów.Czasem po prostu nie chce mi się żyć i nie wiem co z tym robić może mi ktoś pomóc?

Nie wiem co mi jest

przez *Monika* 14 wrz 2011, 18:37
DDante, Witaj!
Czy zaburzenia osobowości miałeś zdiagnozowane przez psychiatrę/terapeutę?
Dlaczego w związku z w/w zaburzeniem nie uczęszczasz na terapię?
Obrazek
Główny Moderator

Nie wiem co mi jest

przez DDante 14 wrz 2011, 18:45
zdecydowałem się zadzwonić do lekarza lecz nie ma miejsc a zaburzenia osobowości stwierdził mój przyjaciel i ja tez tak myślę.Rodzice nie widzą co mi jest i nie wierzą mi że się tak czuje.Uważają że to jest zwykłe lenistwo a ja mam takie uczucie że nie widzę sensu wstawać i robic jakieś czynności największą przyjemnością w życiu jest Dla mnie sen.Ja nienawidzę swojego życia i siebie nie akceptuje bez przerwy muszę sobie w sobie coś zmieniać, jak oglądam jakiś film serial to zawsze utożsamiam się z główną postacią z braku akceptacji samego siebie.To jest wg mnie strasznie pokręcone a jeszcze zapomniałem mam problemy z przełykaniem i chodzę do gastrologa i mi przepisał Sulpiryd taki lek na lepsze samopoczucie.

-- 14 wrz 2011, 20:46 --

Pomoże ktoś na tym forum bo widzę że mój temat został olany.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie wiem co mi jest

przez Korba 14 wrz 2011, 20:50
a jakie konkretnie masz zaburzenie osobowości (wg Ciebie i Twojego kolegi)?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Nie wiem co mi jest

przez Amon_Rah 14 wrz 2011, 20:52
No wlasnie? I na jakiej podstawie Twoj kolega to stwierdzil?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Nie wiem co mi jest

przez tahela 14 wrz 2011, 21:00
Jeśli widzisz, że coś jest nie tak i zauwazył to juz ktoś inny to może i cos jest na rzeczy. Idź do lekarza opowiedz dokładnie o tym jak sie czujesz, jak nic Ci się nic nie chce a lekarz postawi diagnozę.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Nie wiem co mi jest

przez DDante 14 wrz 2011, 21:40
to już nie chodzi o to zaburzenie osobowości.A stwierdza to po tym że raz jestem strasznie nakręcony a po chwili jestem strasznie smutny.najbardziej mnie dobija ze nie akceptuje się i żałuje że żyje.Dlaczego siebie nie akceptuję i dlaczego co chwila muszę coś w sobie zmieniać żeby mnie inni bardziej lubili czy akceptowali?

-- 18 wrz 2011, 13:24 --

myślałem że to mi pomoże ale bardzo się pomyliłem.

Sortuj wg