Co mam zrobić

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co mam zrobić

przez guupi 02 wrz 2010, 21:24
Od jakiegoś czasu mam depresję,chyba. Pewnie ten motyw jest już znany wielu osobom,w towarzystwie czy przy rodzinie wszystko gra.Koszmar zaczyna się w chwilach samotności.Jakoś sobie radzę ale mam problem z wybuchem płaczu,tylko pomyśle o czymś przykrym i od razu płaczę.Nie wiem co zrobić iść z tym gdzieś? czy próbować się powstrzymywać za wszelką cenę?
Ostatnio płakałem pół nocy.Taka nad wrażliwość to w ogóle jakaś choroba?

Re: Co mam zrobić

przez zawilinski 03 wrz 2010, 08:16
opowiedz cos wiecej. za malo szczegolow. opisz swoje samopoczucie szerzej. kiedy sie czujesz tak jak sie czujesz? wiecej informacji.

przez guupi 03 wrz 2010, 10:55
Chodzi o to czy taką nadwrażliwość emocjonalną trzeba leczyć,czy są jakieś leki ,metody ta stępienie tego wszystkiego.
Czytałem różne fora,temat "emocjonalność/płaczliwość",wszyscy mieli to samo z jedną różnicą.Wypowiadały się tylko kobiety,żadnych odpowiedzi od mężczyzn.Mam 19 lat,matura się zbliża a ja co chwile płacze,nic nie jem wszystko się ciągnie w nieskończoność. Jak chce iść z tym do psychologa to najpierw do lekarza po skierowanie czy jak? Nie bardzo się na tym znam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 03 wrz 2010, 10:57
guupi, najlepiej umów się na wizytę z psychologiem - nie musisz od razu leków dostawać, wystarczy że pogadasz z kimś, kto się na tym wszystkim zna i to ogarnia.
ciężko powiedzieć co Ci jest - zresztą nikt z nas tutaj lekarzem nie jest.
pzdr i powodzenia.
paradoksy

Sortuj wg