Skocz do zawartości
Nerwica.com

spalacze tłuszczu a depresja help


Sandraaa26

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

słuchajcie ludziska mam olbrzymią prośbę czy ktoś z forum mógłby się wypowiedzieć na temat jakichś spalaczy tłuszczu które może brał????.Mój lekarz jest na urlopie i nie mam się jak poradzić:(.Leczę depresję przeszło dwa lata biorę Asentrę - Sertralina w dawce jedna tabletka dziennie.Przytyło mi się już ok 20 kg stosuję dietę ćwiczę - wszystko na nic - rzuciłam dwa lata temu palenie i pokutuje do dziś.... Co mogłabym wypróbować ze spalaczy tłuszczu????zastanawiam się nad Lipo 6, TSE z Olimpu bądź Scorch.Wcześniej nic takiego nie brałam ale coś czuje że jak mi coś szybko nie pomoże to nawet Asentra nie pomoże w dole jaki łapię stając przed lustrem:/:/.Mam 156 wzrostu a ważę już 65 kg i wyglądam jak w 9 miesiącu ciąży,brałam l karnityne,zieloną herbatę kleiłam plastry i stosowałam Aqua Slim też nic:/ POMOCY!!!!!!!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie jesteś w stanie zaczekać 2 lub 3 tygodnie aż lekarz wróci z urlopu? Przez ten czas i tak nie sposób ani schudnąć ani przytyć... Mogę zasugerować wizytę w Instytucie Żywienia i Żywności. Byłem tam kiedyś, udzielono mi porad i skonstruowano dietę odpowiednią dla mojego wzrostu i wieku. A co to spalaczy... więcej szkód czynią w organizmie (i portfelu) aniżeli pożytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×