spalacze tłuszczu a depresja help

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

spalacze tłuszczu a depresja help

przez Sandraaa26 08 sie 2010, 02:18
Hejka,
słuchajcie ludziska mam olbrzymią prośbę czy ktoś z forum mógłby się wypowiedzieć na temat jakichś spalaczy tłuszczu które może brał????.Mój lekarz jest na urlopie i nie mam się jak poradzić:(.Leczę depresję przeszło dwa lata biorę Asentrę - Sertralina w dawce jedna tabletka dziennie.Przytyło mi się już ok 20 kg stosuję dietę ćwiczę - wszystko na nic - rzuciłam dwa lata temu palenie i pokutuje do dziś.... Co mogłabym wypróbować ze spalaczy tłuszczu????zastanawiam się nad Lipo 6, TSE z Olimpu bądź Scorch.Wcześniej nic takiego nie brałam ale coś czuje że jak mi coś szybko nie pomoże to nawet Asentra nie pomoże w dole jaki łapię stając przed lustrem:/:/.Mam 156 wzrostu a ważę już 65 kg i wyglądam jak w 9 miesiącu ciąży,brałam l karnityne,zieloną herbatę kleiłam plastry i stosowałam Aqua Slim też nic:/ POMOCY!!!!!!!
pozdrawiam

Re: spalacze tłuszczu a depresja help

przez mansun 08 sie 2010, 11:03
Naprawdę nie jesteś w stanie zaczekać 2 lub 3 tygodnie aż lekarz wróci z urlopu? Przez ten czas i tak nie sposób ani schudnąć ani przytyć... Mogę zasugerować wizytę w Instytucie Żywienia i Żywności. Byłem tam kiedyś, udzielono mi porad i skonstruowano dietę odpowiednią dla mojego wzrostu i wieku. A co to spalaczy... więcej szkód czynią w organizmie (i portfelu) aniżeli pożytku.

przez Zenonek 12 sie 2010, 09:48
Sandraaa26,

Poszla wiadomosc na priva

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xmartuskax 12 sie 2010, 22:32
Ja zaczelam stosowac metode Paula McKenny i schudlam juz 5kg tylko niestety przy problemach z depresja nie mozna stosowac dolaczonej plyty, ale ja skonsultowalam sie z moim lekarzem i mi pozwolil ale caly czas kontroluje moj stan :)
nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku...

Sortuj wg