Czy życie jest .. ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy życie jest .. ?

przez momoko 13 maja 2010, 21:36
Cześć .

Piszę tu ponieważ jest mi smutno od bardzo długiego czasu, chce mi się płakać z różnych powodów.
Nie wiem właściwie czy życie jest wartościowe ? A jeśli jest to co w nim jest wartościowego ? Nie wiem czy w moim coś jest .. Nie mam przyjaciół, każdy omija mnie szerokim łukiem, często nawet wysłowić się nie umiem, nikt nie myśli o mnie dobrze, każdy mnie olewa, nie ma rzeczy w których jestem bardzo dobra lub dobra.. Nie wiem czy jeszcze cokolwiek mnie cieszy. Mam bardzo często wachania nastrojów. Najchętniej to bym nie wychodziła z domu.. Mam wszystkiego dość.. I nie wiem co mam robić.. Czy mam coś robić..

Re: Czy życie jest .. ?

przez Kirian 14 maja 2010, 09:27
Zdecydowanie - robić. Na początek na pewno warto porozmawiać z jakimś psychologiem lub psychoterapeutą. Powiedzieć jak się czujesz, od kiedy dzieje się z Tobą coś złego. Prawdopodobnie wspólnie ze specjalistą dojdziecie do przyczyn takiego stanu. Być może w ostatnim czasie wydarzyło się coś, co sukcesywnie pogarszało Twoje samopoczucie? Może jakaś trudna sytuacja związana z kimś bliskim? Psycholog może wskazać Ci sposób na zmianę nastawienia do życia i wypracować z Tobą metody na poprawienie sytuacji. Na pewno jednak warto reagować i to jak najszybciej.
[url]www.lekomanka.pl[/url] - ciekawy blog pisany przez osobę, która jak ja ma problem z uzależnieniem od leków nasennych i cierpi na depresję. Fajnie się czyta.

Sortuj wg