depresja popsychotyczna

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

depresja popsychotyczna

przez Maser 27 wrz 2009, 09:02
Witam

Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej chorobie? Ja sam choruje od 2004 roku. Na początku nie wiedziałem, że to depresja. Miałem myśli s. Aż dopiero dotarło do mnie, że powinienem pójść do lekarza. Lekarz przepisał mi leki. Było to Lexapro. Ale jak się potem okazało dawka była za mała. Po miesiącu czasu przyjmowania Lexapro na wakacje znowu depresja powróciła choć już bez myśli s. Do piero po pół roku lekarz przepisał mi mocniejszy lek tj. velafax w dawce 75mg. Depresja była zaleczona choć w okresach większego stresu wracała. Obecnie jestem na Velafax 150mg i Mirzaten 15mg.

Pozdrawiam
Maser

Re: depresja popsychotyczna

przez ewap99 27 wrz 2009, 11:42
Nie mam doświadczeń a tej kwestii juz wiem ze mam depresje mam tez mysli s i skierowanie do psychiatry od psychologa powiedz czy po tych lekach faktycznie czujesz sie lepiej? co sie zmieniło i w jakim czasie?
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Sortuj wg