Witam i prosze o pomoc!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Witam i prosze o pomoc!!

przez hahagniecha 02 maja 2009, 18:15
Z probleme jakim sie męcze to juz troche czasu minęło bo prawie 1,5 roku a ja nadal nie radze sobie za bardzo. Dokładnie to co mi sie dzieje to zawroty gówy, choć to nie dokońca tk moze jest. nie iwem sama czy to tylko takie cały czas mam wrażenie tracenia rónowagi, jedno co jest dziwne że ja tak naprawde nigdy nie upadłam, ale idac do sklepu mam wrazenie ze zaraz upadne i nie dojdę, przez pewien czas bałam się zostac w domu bo mam dwoje małych dzieci strasznie sie bałai czasami nadal się boje ze moge upaść a co wtedy z nimi. siedzę w fotelu a czuje jakbym odpływała, kurcze to już mnie strasznie męczy z dziećmi nigdzie daleko nie chodzę bo się boje. Chociaz muszę przyznać ze zdarzją sie takie dni (rzadko) kiedy z dzieckiem pójde do piachu. co robic dalej?? ja chce normalnie zyc. jak z kims rozmawiam to w głowie mi się zaczyna kręcic, ręce mi drżą i chce wtedy jak najszybciej do domu. prosze o jakieś sposoby, na to. jestem naprawde gotowa z tym walczyć tylko dajcie wskazówki jak???

Ps. najgorsze jest to że najbliższe mi osoby mnie nie rozumieją

Re: Witam i prosze o pomoc!!

przez akita 05 maja 2009, 10:02
Witaj

Mam podobne objawy do Twoich,do tego dołącza się problem ze snem (budzę się co godzinę i jem),okropne rozdrażnienie,problemy żołądkowo-jelitowe.Tez mam dzieci i nie chcę aby cały czas widziały matkę smutna i przygnębioną.Bardzo chciała bym czuć się normalnie i cieszyć życiem tak jak kiedyś

Re: Witam i prosze o pomoc!!

przez linka 05 maja 2009, 10:29
hahagniecha, szybciutko do psychologa i psychiatry trzeba iść, masz małe dzieci to dla nich powinnaś podjąc walkę z nerwicą lękową - bo to prawdopodobnie cię prześladuje. Trzeba rozpocząć psychoterapię i ewentualnie leczenie farmakologiczne.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg