CO ja mam robic??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

CO ja mam robic??

przez martaUSA 20 lip 2008, 03:27
nawet nie wiem kiedy zaczelam miec problem z sama soba... cale zycie sie wychowywalam bez ojca bo wyjechal do stanow gdy mialam 1 miesiac, a potem urwal kontatkt... w polsce wychowywla mnie i moja siostre mama. Z moja siostra byly zawsze problemy.... ja bylam bardziej ugodowa dziewczyna no i ukochana coreczka mamusi lecz wcale taka dobra nie bylam tylko ze stralam sie to ukryc..3 lata temu moja mama wyjechala do stanow i znalazla przez internet nr do mojego ojca po pol roku jej pobytu w stanach moja siostra dolaczyla do niej i nawiazala kontakt z tym nieznanym (jeszcze wtedy) dla mnie czlowiekiem ... i z nowego yourku przniosla sie do chicago nastepnie moja mama no i na koncu ja przylecialam z polski... ja stalam twardo za moja mama przy jakich kolwiek klotniach bylam za nia i zawsze jej bronila lecz to nie potrwalo dlugo zaczelam poznawac ojca lepiej i widzialam juz tylko go mama sie zbytnio nie liczyla... i w tym okresie stalam sie bardzo nerwowa klocilam sie ze wszystkimi i az mnie nosilo walilam piesciami w sciany i poprostu nie potrafilam tego opanowac.. na dzien dzisiejszy mieszkam tylko z mama i z siostra bo z ojcem popsuly sie troche relacje... jestem z chlopakiem 1.5 roku jets to naprawde dobry chlopak ale ja robie mu awantury z niczego przy zwyklej rozmowie sie denerwuje i robie mu jakies dziwne wyrzuty bez powodu sa dni kiedy mna nosi nie moge opanowac swoich nerwow mam ochote czyms rzucic, cos rozwalic, krzyczec... czesto trzesie mna i mam dni kiedy niechce mi sie zyc kiedy poprostu chcem sie gdzies zapasc pod ziemie i nieistniec... szkola, praca, trenigi mi nie wystarczaja nie potrafie wyladowac zlosci, sily jaka mam w sobie co mam z tym zrobic?? najmniejsze rzeczy mnie denerwuja... juz nie potrafie rozmawiac jak normalny czlowiek... zdaje sobie z tego sprawe z tego ze mam problem probuje opanowac moje nerwy w chwili kiedy one narastaja probuje patrzec sie na siebie z boku ale to nic nie daje... czy to moze miec jakis zwiazek z wydarzeniami z ostatnich lat?? zawsze bylam spokojna zabawna i troszeczke zwariowana dziewczyna a teraz to wszystko sie przewrocilo do gory nogami sama z soba nie wytrzymuje.. mam czesto takie dni ze nawet sie nie usmiechne chociaz probuje... ja mam dosc zycia i ludzi wokul mnie...pomuzcie..

Re: CO ja mam robic??

przez anka5 20 lip 2008, 08:37
Pierwsze to musisz isc do lekarza jak najszybciej, napewno przepisze Ci leki , jesli nigdy nie brałas lekow psychotropowych , beda to łagodne leki. nic nie pisałas czy juz sie leczyłas czy nie. Masz chłopaka pomoze Ci , jesli cos do czuje popros go o to. staraj sie przebywac z osobami ktore lubisz, Jestes nowa na forum tak jak ja, mysle ze szczere rozmowy miedzy soba, pomoga nam. to tyle ja na pocztek, Pozdrawiam

przez ashley 20 lip 2008, 11:02
Witam, myślę, że powinnaś iść do lekarza. Leki swoją drogą, może daCi coś na uspokojenie, ale ważna i wskazana by byla psychoterapia. Dzięki teu poznasz przyczyny tych nerwów i zlości i się z tym uporasz. Powodzenia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Martusia 20 lip 2008, 16:19
Nie wyłamię się, także i ja doradzam lekarza a najlepiej super sychoterapeutę. Też mam problem z wyladowaniem emocji i widzę jak na mnie oddziałowują ale z tego co opisujesz to na prawdę już nie są żarty. Jak dla mnie. Poszukaj pomocy, na pewno się uda. Szkoda czasu i życia, bo ono na prawdę może cieszyć. Pozdrawiam.
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

Sortuj wg