Ulubiony zwierzak

Hasiok.

Ulubiony zwierzak domowy

pies
18
25%

kot
22
30%

świnka morska
5
7%

szczurek
7
10%

myszki
3
4%

królik
3
4%

rybki
1
1%

płazy
2
3%

gady
3
4%

wszystkie
6
8%

nie lubię zwierząt
3
4%

Liczba głosów : 73

Ulubiony zwierzak

przez Aranjani 11 paź 2013, 14:48
Kalebx3, Ja inaczej podchodzę do psów.
Więc macie szczęście, że nie sprawia problemów. Owszem dużo zależy od rasy. Od przodków też.
Ale od wychowania najwięcej. Z racji tego czym się zajmuje mam kontakt z wieloma rasami. I powiem Ci, że wiele ludzi np. uważa owczarki niemieckie za bardzo łagodne i przyjacielskie psy. To stereotyp. Potrafia wykazywać więcej agresji niejednokrotnie niż psy z ras uznawanych za agresywne.
Aranjani

Ulubiony zwierzak

przez Kalebx3 11 paź 2013, 14:50
Potrafia wykazywać więcej agresji niejednokrotnie niż psy z ras uznawanych za agresywne.

to chyba dlatego służyły u hitlera w obozach koncentracyjnych .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Ulubiony zwierzak

przez satinela 11 paź 2013, 14:50
teraz mam kociaka - kotke - wczesniej miałąm psiaka, rybki, - syn lubi zwierzeta, a wiec i chomiki były, ...jednym słowem zwierzyniec od zawsze :)
Introvert(11%) Sensing(12%) Feeling(38%) Judging(1%)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ulubiony zwierzak

przez Josie_86 11 paź 2013, 14:52
Aranjani i Candy14 moje kotki są bardzo towarzyskie. Leniwe?:/ To, że przesypiają pół życia mają w genach, zresztą sama bym tak chciala:P
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Ulubiony zwierzak

przez Aranjani 11 paź 2013, 14:55
Kalebx3, moze
Aranjani

Ulubiony zwierzak

przez Kalebx3 11 paź 2013, 14:55
Ja to bym chcial kaczki chodować , przynajmniej jedzenie dobre by było , a nie tam takie bajery. ;)
prostak jestem , co?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Ulubiony zwierzak

przez slow motion 11 paź 2013, 15:04
Josie_86 napisał(a):
Slow motion moja babcia miała pierdolnietego koguta, który wszystkich atakował i trzeba było odganiać go kijem :D

chyba nigdy nie zrozumiem kogutów :bezradny:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Ulubiony zwierzak

przez Aranjani 11 paź 2013, 15:11
slow motion, moj dziadek tez miał koguta agresora :mrgreen: jak sie wchodzilo na ich wybieg od razu lecial do człowieka i atakował wskakujac na głowe. Wujek do dzisiaj ma takie malutkie wgłębienie na głowie od jego dzioba :shock:
Aranjani

Ulubiony zwierzak

przez slow motion 11 paź 2013, 15:17
Aranjani, jakieś niewyżyte te koguty :bezradny: ja nie pamiętam czy udało mi się przed nim uciec czy nie, bo mała byłam. :mrgreen:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Ulubiony zwierzak

przez true 11 paź 2013, 15:20
Aranjani napisał(a):Kalebx3, Ja inaczej podchodzę do psów.
Więc macie szczęście, że nie sprawia problemów. Owszem dużo zależy od rasy. Od przodków też.
Ale od wychowania najwięcej. Z racji tego czym się zajmuje mam kontakt z wieloma rasami. I powiem Ci, że wiele ludzi np. uważa owczarki niemieckie za bardzo łagodne i przyjacielskie psy. To stereotyp. Potrafia wykazywać więcej agresji niejednokrotnie niż psy z ras uznawanych za agresywne.

wlasnie mialam owczarki przewaznie .... warunki mialy dobre , mial gdzie biegac , w domu byl wilk- baranek , jadl z reki takie kochane bydle .. ale tylko wychodzil na zewnatrz to szalal , musial miec kolczatke i kaganiec bo sie rzucal na ludzi , chcial lapac za rece przechodni
ja strasznie bylam zla na siebie ze musial chodzic w kolczatce bo to sprawialo mu bol , jak juz wspomnialam wychodzac z nim na spacer bez kolczatki , bedac w 8 miesiacu ciazy pociagnal mnie na schodach i potoczylam sie jak pilka brzuchem

Ulubiony zwierzak

przez mark123 11 paź 2013, 15:22
Kalebx3 napisał(a):
Potrafia wykazywać więcej agresji niejednokrotnie niż psy z ras uznawanych za agresywne.

to chyba dlatego służyły u hitlera w obozach koncentracyjnych .

Jeden z psów mojej babci był krzyżówką owczarka niemieckiego i czegoś jeszcze. Profesjonalnie, to wychowywany nie był, a nie wykazywał jakoś specjalnie agresji do ludzi, a mojego ojca to się nawet bał. Może dlatego, że to była krzyżówka. Ale bardzo nie znosił kotów, raz zagryzł jednego, który przechodził przez podwórko babci. Już na słowo "kot" bardzo się pobudzał.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Ulubiony zwierzak

przez Aranjani 11 paź 2013, 15:28
slow motion, no...walnięte na maksa :mrgreen:

true, no własnie... psa trzeba umiec wychowac i rasę psa dopasować do siebie...
A kolczatka... nigdy w życiu. To nic nie daje a sprawia psu ból. Polecam zdecydowanie halti. :D
Aranjani

Ulubiony zwierzak

przez monk.2000 11 paź 2013, 15:43
Szkoda, że ptaków nie ma w ankiecie. Ja lubię to królestwo zwierząt (jakoś tak się na to mówi), różne bociany, koguty, papugi, gile, dzięcioły i całą resztę.

A w domu mam kota Oskara, jest moim jedynym zwierzątkiem, więc i ulubionym.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Ulubiony zwierzak

przez true 11 paź 2013, 15:50
Aranjani napisał(a):slow motion, no...walnięte na maksa :mrgreen:

true, no własnie... psa trzeba umiec wychowac i rasę psa dopasować do siebie...
A kolczatka... nigdy w życiu. To nic nie daje a sprawia psu ból. Polecam zdecydowanie halti. :D

wiem , dlatego mowie ze kolczatka wtedy kiedy musialam wyjsc z nim do weta np , w domu , w ogrodzie byl bez , no niestety , bralismy go jako malusia kuleczke , , wychowywalismy jak trzeba (wydaje mi sie) moze mial zlego tatusia , bo mame znalam i to byla lagodna suka

Sortuj wg