reakcja po antydepresantach, zgrubienie skóry pod nosem

Hasiok.

reakcja po antydepresantach, zgrubienie skóry pod nosem

Avatar użytkownika
przez ephedra 06 cze 2012, 00:09
Może ktoś ma taki objaw jak w temacie.
zauważyłem, nie 1 raz zresztą, że po antydepresantach, nie wiem czy wszystkich, nie pamiętam, robi mi się zgrubienie skóry tuż pod nosem, staje się ona bardziej wydatna w tym miejscu, uwypuklona i twarda.
Szukam czegoś nt temat w necie, ale nie mogę znaleźć.
Jak ktoś ma linka do jakiegoś artykułu, to podajcie.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Offline
zbanowany
Posty
10
Dołączył(a)
06 cze 2012, 00:05

reakcja po antydepresantach, zgrubienie skóry pod nosem

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 06 cze 2012, 00:19
:shock: Czego to ludzie nie wymyślą :?

-- 06 cze 2012, 01:08 --

ephedra, Dotyczy jak najbardziej ;)
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Przeskocz do