życie mi się nie udało

Hasiok.

życie mi się nie udało

przez depresyjny21lat 30 maja 2012, 21:25
zyje w ciągłym przekonaniu ze życie jest niesprawiedliwe, robię rożne głupie rzeczy nie wiem czemu choc jestem zrównoważony psychicznie, czasem po prostu jestem kompletnie bezsilny taką mam życiowa sytuacje a niekiedy ciesze sie życiem, tylko ta groteska zawiera w sobie bardzo chwilową radość z życia, chyba brak mi w zyciu emocji bo czuje takom pustkę, chyba musze nauczyć sie żyć z tym stanem
depresyjny21lat

życie mi się nie udało

przez bsn 30 maja 2012, 21:31
Życie Ci się nie udało? Jeżeli masz 21 lat (co wnioskuję z nicka) to możesz zacząć je od nowa jeszcze ze 3 razy. Zmarnowałem życie to może mówić 70-80 latek :/
F32
bsn

życie mi się nie udało

przez Candy14 30 maja 2012, 21:34
Rany .. czy musisz zakladac nowe tematy zeby to napisac :roll: Jest jeczarnia, dzienne wrony, nocne darki jakby Ci przyszla ochota pojeczec w nocy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

życie mi się nie udało

przez Marsal2 30 maja 2012, 21:37
jestem zrównoważony psychicznie

Jesteś tego pewny? Nikt zrównoważony i zdrowy psychicznie nie wymyśliłby bajki o tym, że zginęła mu dziewczyna. Poważnie, zgłoś się do specjalisty.
Marsal2

życie mi się nie udało

przez Artemizja 30 maja 2012, 21:42
Słuchaj,nie zakładaj w kółko tych samych tematów.Od tego są jęczarnia,jak się czujecie,dzienne wrony i nocne darki.
Ten leci do kosza
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg