Prawa pacjenta NFZ

Hasiok.

Prawa pacjenta NFZ

przez bloggerowski 25 paź 2011, 18:00
Witam! Ostatnio w związku z moim znaczącym pogorszeniem stanu zdrowia (nerwica powoduje taką blokadę że nie mogę wyjść z domu) próbowałem skontaktować się z poradnią psychiatryczną (NFZ) i zamówić wizytę domową lekarza psychiatry. Jednak spotkałem się ze zdziwieniem z drugiej strony słuchawki że oni (lekarze z przychodni) nie mają w kontraktach z NFZ wizyt domowych i takich porad w domu pacjenta nie udzielają. :( Czy ktoś z Was orientuje się jak jest naprawdę ? Czy lekarz psychiatra w ramach kontraktu z NFZ nie ma wizyt domowych ? Jak to się ma do karty praw pacjenta ? Co ma dalej począć pacjent z dolegliwościami psychicznymi który nie może wyjść z domu ? Proszę o wypowiedzi w tej kwestii, co robić dalej ? :!:

Prawa pacjenta NFZ

przez kitsu 26 paź 2011, 13:49
u nas do niedawna nie bylo zadnego psychiatry w przychodni
i wtedy przyjezdzala lekarka do mamy z Torunia (najblizsze miasto gdzie byl specjalista na NFZ),

teraz juz w przychodni jest specjalista ale mama stawia sie osobiscie u niego, hmm ciezko powiedziec czy moze przyjechac

Prawa pacjenta NFZ

przez clone 31 paź 2011, 09:08
Skoro nie macie silnej woli, to jak chcecie się wyleczyć? Oszukujecie samych siebie, nie chcecie. Leki nie dodadzą wam odwagi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prawa pacjenta NFZ

przez err 31 paź 2011, 10:55
Wizyty domowe chyba nie są refundowane przez NFZ. Jak już jakiś lekarz się zdecyduje to raczej z chęci niesienia pomocy.
err

Sortuj wg