Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
bloggerowski

Prawa pacjenta NFZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio w związku z moim znaczącym pogorszeniem stanu zdrowia (nerwica powoduje taką blokadę że nie mogę wyjść z domu) próbowałem skontaktować się z poradnią psychiatryczną (NFZ) i zamówić wizytę domową lekarza psychiatry. Jednak spotkałem się ze zdziwieniem z drugiej strony słuchawki że oni (lekarze z przychodni) nie mają w kontraktach z NFZ wizyt domowych i takich porad w domu pacjenta nie udzielają. :( Czy ktoś z Was orientuje się jak jest naprawdę ? Czy lekarz psychiatra w ramach kontraktu z NFZ nie ma wizyt domowych ? Jak to się ma do karty praw pacjenta ? Co ma dalej począć pacjent z dolegliwościami psychicznymi który nie może wyjść z domu ? Proszę o wypowiedzi w tej kwestii, co robić dalej ? :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas do niedawna nie bylo zadnego psychiatry w przychodni

i wtedy przyjezdzala lekarka do mamy z Torunia (najblizsze miasto gdzie byl specjalista na NFZ),

teraz juz w przychodni jest specjalista ale mama stawia sie osobiscie u niego, hmm ciezko powiedziec czy moze przyjechac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie macie silnej woli, to jak chcecie się wyleczyć? Oszukujecie samych siebie, nie chcecie. Leki nie dodadzą wam odwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wizyty domowe chyba nie są refundowane przez NFZ. Jak już jakiś lekarz się zdecyduje to raczej z chęci niesienia pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi