Offtop z Pytania do admina....

Hasiok.

Re: Pytanie do Admina

przez Wujek_Dobra_Rada 11 paź 2010, 21:08
shadow_no napisał(a):Czy są jeszcze jakieś pytania do Adminów?

Ja mam.
''co to może być idąc po schodach robiąc łużko strasznie się męcze jak byk'' ? :pirate:
Wujek_Dobra_Rada

przez Korba 11 paź 2010, 21:15
lansowanie się zaburzeniami??? przykre to jest, co piszesz.

i czy ktoś mógłby ukrócić już ten cyrk????

o, nie zauważyłam, że admini już zareagowali :oops:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 11 paź 2010, 21:16
Wujek_Dobra_Rada, pjaa ale ty nie kumaty ;) :
Dlaczego gdy wchodzę po schodach lub ścielę łóżko męczę się jak....byk ?
To jest tak absurdalne że się chichram do monitora jak to czytam :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 11 paź 2010, 21:16
ee łóżkowe schody :mrgreen:
:)

przez Korba 11 paź 2010, 21:21
MOCca napisał(a):Korba, czekam jak zwolni się funkcja moda to punktuje sobie. :lol:

Przykro, że tak traktujecie innych, jeśli ich nie lubicie, nie tolerujecie, to nie lepiej olać, a nie podburzać do dyskusji? Paragrafy zawsze się znajdą, trochę żałosne dostać ostrzeżenie za takiego rodzaju off-topa. ;)

pozwolę sobie jeszcze odpowiedzieć - mnie nawet nie było podczas całej afery, nie brałam udziału w dyskusji. szkoda z drugiej strony, że na niektórych zielony kolor działa jak czerwona płachta na byka, niezależnie kto za nim stoi :(
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez MOCca 11 paź 2010, 21:33
Wrogość, arogancja, brak szacunku dla rozmówców, pogarda, niesamowita agresja ( nie znając wnioskuję to na podstawie postów. Oceniam posty.)

Kłótnia, która była luźną rozmową urosła do monumentu, a te stwierdzenia o niesamowitej agresji to jakiś specjalny zabieg manipulacji ze strony moderatorki.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez paradoksy 11 paź 2010, 21:35
http://img89.imageshack.us/img89/5688/clipboard01uq.jpg

chyba za bardzo się wstydziła odpowiedzieć przec całym gronem użytkowników... nie pierwsz raz zas pokazała jaka naprawdę jest.
paradoksy

przez linka 11 paź 2010, 21:36
MOCca, no a o jej niewinności i kulturze świadczy ten priv....... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez maksinek 11 paź 2010, 21:38
domowe przedszkole :mrgreen: :mrgreen:
maksinek

przez MOCca 11 paź 2010, 21:41
Jak raportowali to pewnie można było wcześniej zareagować, ale Wy też przesadziliście pokazując scenę nienawiści, zmasowany atak moderatorów. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Krwiopij 11 paź 2010, 22:08
MOCca, jako strona zainteresowana dodam tylko tyle,że nie byla to żadna "luźna rozmowa".Niejednokrotnie musialam zmilczec zaczepki i prowokacje Użytkowniczki.Dla mnie byla to conajmniej niekomfortowa sytaucja,tak jak pranie brudow ze mną w roli glownej-bylam conajmniej zmieszana i zdegustowana.Do tego nagminne offtopy i prowokacje,dzialania mające na celu podburzenie użytkowników i sprowokowanie awantury.Ale to tylko moje zdanie,każdy ma prawo do swojego.
Krwiopij

przez Nodame 11 paź 2010, 22:12
Teraz aż strach wysyłać jakiekolwiek PW skoro ich treść jest ujawniana na forum publicznym.
Ja myślałam, że wiadomość prywatna, jest prywatna nie tylko z nazwy (bez względu na treść).
A co do afery to podzielam zdanie Mocci (jak się Ciebie odmienia przez przypadki :pirate: )

A jeśli LasVegas miała być tą dziewczyną posądzaną dziś (za długo na forum dzisiaj siedziałam to widziałam te posty o intrygantce)o knowania to wychodzi na to, że była jednak postrzegana na podstawie jej charakteru i tego czy da się ją lubić czy nie. Fakt, że LV przesadzała w wielu słowach, ale sprawa została moim zdaniem załatwiona tak jak napisała to Mocca, że "Wy też przesadziliście pokazując scenę nienawiści, zmasowany atak moderatorów" - tak to wyglądało z boku, ale strony zainteresowane pewnie to inaczej odbierały No ale na szczęście zaraz pójdę się myć i o całej sprawie zapomnę, bo mi do szczęścia nie jest potrzebna, ale chciałam dodać moje 3 grosze :)
Nodame

przez paradoksy 11 paź 2010, 22:14
Nodame, mam prawo pokazać pw wysłaną do mnie.
co innego gdyby ktoś zaczął użytkownikom grzebać po skrzynkach.
paradoksy

przez Krwiopij 11 paź 2010, 22:15
Jak to ujawnianie pw??Ktos ujawnil swoje pw??
Krwiopij

Sortuj wg