Widzieliście te zdjęcia?

Hasiok.

Re: Widzieliście te zdjęcia?

przez eligojot 17 sie 2008, 21:52
No to gratuluję zdrowia, skoro o lękach mówisz "i inne tam bzdety". Co jeszcze tutaj robisz? (tzn. na tym forum).

Omamy i urojenia są tak samo prawdopodobne dla osoby chorej jak cały realny świat. Np. spacerując po ogrodzie może mieć przeświadczenie, że oto akurat przeniosła się do Edenu, albo że okno jest otwarte tylko po to, aby mogła przez nie wyskoczyć.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez gabriel 17 sie 2008, 22:25
...

przez Filomatka 17 sie 2008, 22:44
Czemu ty mnie masz rozsądzać? Kim jesteś co? Uważasz, że jeśli wczoraj miałam urojenia narobisz mi następnych. Nie ma mowy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 17 sie 2008, 22:47
No to gratuluję zdrowia, skoro o lękach mówisz "i inne tam bzdety". Co jeszcze tutaj robisz? (tzn. na tym forum).

zle przeczytales moje zdanie ;) - przeczytaj je ponownie;) ja nie napisalam ze lęki to bzdety tylko chcialam dac przyklad ze:

jednak gdybym wiedziala ze musze przejsc przez pokoj pelen pajakow bo cos tam sie stanie czy inne bzdeta

inaczej piszac: gdybym musiala przejsc przez pokoj bo cos tam sie stanie( sytuacja zagrozenia np. trzymaja mi na muszce kogos bliskiego grozac ze go zabija chybaze przejde przez ten pokoj;)) czy inna bzdeta tu powinna byc raczej w cudzyslowiu - majac na mysli inna syuacje ciezką podobna do tej oczywiscie zmuszajaca nas do podjecia racjonalnej decyzji;)

btw na forum jestem bo sie z wami zrzylam i chce pomoc innym;) do tego biore leki na bezsennosc;) i doly
a z lękami jak juz czasem mnie złapia umiem sobie radzic robiac wdechy i uspakajajac umysl i cialo i wystawiajac je na probe idac za ciosem czyli nie uciekam od lęku tylko go oswajam

przez gavril princip 17 sie 2008, 22:52
A ja mam pytanie co do zdania -"wszyscy cię opuszczą w dniach twojej śmierci"- ono jest logicznie nie poprawne.Z subiketywnego punktu widzeni wlasna smierc to odejscie wiec jelsi za punkt odniesienia przyjmiemy 'towarzyszy' to osoba umierajaca odchodzi a nie oni.Jaka roznica czy odejda czy zostana przeciez i tak by nie zyla.Takze maly gabrielku nalezy ci sie klaps w lewy [lewy! nie prawy!] sprosny posladek za blad logiczny w zdaniu.Inna sprawa ,z jakiej skesty jestes ,moze oaza swiatlo zycie?
Tak apropos,gdzie jest moderator? gdzie milicja forumowa?!
gavril princip

przez wróbelek Elemelek 17 sie 2008, 23:04
hmm... także tego... widzę że atmosferka się zrobiła... :>
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez ESTER 17 sie 2008, 23:35
...

gabriel co to miało być? Jeśli to nie było w dobrej mierze żeby się zastanowiła to przegiołeś :evil:
ESTER

przez ESTER 17 sie 2008, 23:57
"Z subiketywnego punktu widzeni wlasna smierc to odejscie wiec jelsi za punkt odniesienia przyjmiemy 'towarzyszy' to osoba umierajaca odchodzi a nie oni.Jaka roznica czy odejda czy zostana przeciez i tak by nie zyla."

gavril princip jemu chodziło o to, że w dniu śmierci nie będzie przy niej nikt.tzn. nie bedzie miała z kim sie pozegnać. I ty wrażliwy jesteś? Wogóle masz jakis taki zawiły sposób myslenia.
Jednak zgadzam się z Tobą , ze klaps sie gabrielowi nalezy , ale nie za" błąd logiczny" tylko za treść. :!: I nie milicja powinna wkroczyć tylko policja jezeli juz, socjalizm już za nami jakbys nie wiedział.
ESTER

przez alepysiak5 18 sie 2008, 00:05
za takie cos powinien byc warn albo ban.... :?

przez Filomatka 18 sie 2008, 00:08
Alepysiak, cieszę się że się pojawiłeś :D Nie martw się ja mam zaburzenia osobowości a nie schizofrenię, to nie tak, nie chcę żebyś odchodził z forum przez moje urojenia :(
Co do wypowiedzi gabriela - chce bardzo żeby mi się nie udało. Chociaż nie wiem czym sobie na to zasłużyłam.

przez eligojot 18 sie 2008, 00:11
Ten wątek jest zupełnie bez sensu. Jakaś zbiorowa psychoza. Powinien być zamknięty.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Pstryk 18 sie 2008, 09:29
Przychylam się do opinii eligojot. Zamykam.
Pstryk

przez IceMan 19 sie 2008, 01:41
bethi, dzięki za reakcję ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg