[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez Storożak 27 lut 2015, 21:00
Ja w tygodniu tylko do 16., tylko w czwartki mogę później i co drugi weekend,ale wtedy rzadko zostaje w Krk. Bieganie, rower, rolki, i inne imprezy :mrgreen:
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez eurydyka1 27 lut 2015, 22:31
Arasha napisał(a):eurydyka1, skończyłaś psychoterapię na Lenartowicza ? Wracasz po urlopie zdrowotnym czy zwyczajnie na kolejny semestr ?

po urlopie, wiec na pierwszy semestr nie chodziłam, bo już go wcześniej zaliczyłam.
Kurde, jaki miałam dziś dobry dzień na uczelni no! Przełamywanie lęków jest takie choleeernie trudne.. ale jak się to w końcu zrobi, to bardzo propsuje :)
klex napisał(a):no ja nie wiem czy po takiej terapii możemy przyjąć do grona warjatffów :mrgreen: żarcik :P

ejno, ale mam wskazanie do podjęcia następnej terapii, wyraźnie i oficjalnie wpisane w kartę wypisu ze szpitala! :P to nada się jako "wpisowe"? :mrgreen:
[ups, sorry za zgapienie podobnej konfiguracji u-śmieszków]

to szkoda, że nie w ten weekend. jutro chętnie bym gdzieś wyszła.

[Kraków]

przez Cognac 28 lut 2015, 00:36
ooo, ja rower też:) Ale jeszcze w tym sezonie nie mam swojego bajka w Krakowie (zimują gdzie indziej.....) bo się zastanawiam, czy górski brać czy szosowy:( Najchętniej obydwa, a miejsca w mieszkaniu na żaden. Taki los. Na szosowym lubię pomykać sobie po wioskach, a z kolei górski na miasto się bardziej nadaje. Dylematy:)
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez Storożak 28 lut 2015, 03:32
Cognac, do Krakowa lepiej szosowy :)
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez natrętek 28 lut 2015, 11:35
Ja mam crossowy, który łączy w sobie cechy górskiego i szosowego (trekingowego).
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

[Kraków]

przez comatom 04 mar 2015, 19:02
i jak z rowerem...
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

[Kraków]

przez Lusesita Dolores 04 mar 2015, 19:14
klex, Fajny masz awatar :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

[Kraków]

przez Storożak 04 mar 2015, 20:40
comatom, no to się musisz odezwać, bo nikt Ci pisemnego zaproszenia nie wyśle :mrgreen:
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez klex 04 mar 2015, 22:13
Ahma napisał(a):klex, Fajny masz awatar :D

Nie pisz mi takich rzeczy bo samoocena mi spada :D , wcześniejszy nikomu się nie podobał. Próbuje udowodnić że można pokonać siły fizyki.

Storożak napisał(a):Cognac, do Krakowa lepiej szosowy :)

Zależy gdzie zima była łagodna więc dużo ubytków nie ma (kiedyś się tym zajmowałem), nie mówiąc o kocich łebkach w centrum.

Storożak napisał(a):comatom, no to się musisz odezwać, bo nikt Ci pisemnego zaproszenia nie wyśle :mrgreen:

Wystosuje do wszystkich apel żeby do ciebie pisali :D

-- 04 mar 2015, 22:22 --

eurydyka1 napisał(a):[quot
klex napisał(a):no ja nie wiem czy po takiej terapii możemy przyjąć do grona warjatffów :mrgreen: żarcik :P

ejno, ale mam wskazanie do podjęcia następnej terapii, wyraźnie i oficjalnie wpisane w kartę wypisu ze szpitala! :P to nada się jako "wpisowe"? :mrgreen:
[ups, sorry za zgapienie podobnej konfiguracji u-śmieszków]

Śmieje się bo wiadomo charakteru nie da się zmienić, terapie zapewne coś tam pomagają niektóre objawy powracają i za jakiś czas zaczyna się drugą. Swoją drogą nie przywiązywałbym aż takiej wagi do ośrodka bo większość opiera się na tej samej zasadzie. Medycyna na nic gwarancji nie daje chyba że rok na wypełnienie światłoutwardzalne :mrgreen: .
klex

[Kraków]

przez comatom 05 mar 2015, 20:31
Storożak, :D
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

[Kraków]

przez Storożak 05 mar 2015, 20:35
comatom, jestem niesłowna :mrgreen:
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez comatom 05 mar 2015, 20:37
Storożak, jak to kobieta...... :D

[Kraków]

przez Storożak 05 mar 2015, 20:50
comatom, nie wolno tak uogólniać :nono: A to tylko dlatego, że jestem uzależniona od ludzi ;)
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez comatom 05 mar 2015, 20:51
Storożak, :roll:

Sortuj wg