[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez fleuve 15 lis 2013, 22:13
Ponoć jutro :) O 17 na rynku, choć osobiście uważam takie miejsca za niezbyt sprzyjające do podejścia. Dla mnie lepiej by było gdzieś w jakimś dyskretniejszym miejscu albo nawet od razu w lokalu.
Poza tym adazagada, zawsze można samemu wyjść z propozycją ;)
fleuve

[Kraków]

przez myselfandi 16 lis 2013, 01:28
No nie mogę, już trzeci raz mi to robicie.. Zawsze spotkanie musi być w dniu kiedy akurat nie mogę bo coś musiało wypaść (nie, nie wychodzę często, zwykle nudzę się w domu). Aż się zarejestrowałem, żeby wyrazić swoją frustrację :P

[Kraków]

przez madziulka991 16 lis 2013, 21:04
Witajcie ;)
Jestem tu nowa i chciałam się przywitać ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez libertynka 17 lis 2013, 11:33
zapomniałam napisać, że jednak nie mogę być dziś w Krakowie, bo musiałam zostać w pracy :( może innym razem
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

[Kraków]

przez Piotr35 18 lis 2013, 06:09
Witam , jestem tu nowy od 8 lat zmagam się z zespołem Barlowa ( wypadaniem płatka zastawki dwudzielnej/Dysautonomią) jak zapewne wiecie schorzeniu temu towarzyszą silne objawy neuropsychiatryczne - lęk napadowy i agorafobia , lęki uogólnione czasem depresja .
Związane jest to z zaburzeniem funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego -dysautonomia,mechanizm zaburzenia od strony medycznej i neurobiologicznej nie do końca jest poznany ,prowadzone są rozliczne badania , więcej na stronie http://www.mitralvalveprolapse.com/
http://www.mitralvalveprolapse.com/what ... nomia.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wypadanie_ ... _mitralnej

Objawów jak można przeczytać całe mnóstwo.
Obecnie biorę leki takie jak
propranolol 10 mg x 3 dziennie( betabloker nieselektywny)
magnez i potas
prestarium 2,5 mg
depralin 10 mg ( SSRI escitraplorum)

Mam 35 lat , mieszkam w okolicach Krakowa chętnie poznam osoby które zmagają się z podobnym schorzeniem , chętnie poznam również jakąś Panią /Dziewczynę stanu wolnego która ma podobne problemy , jak to mówią we dwoje jest raźniej :smile:

[Kraków]

przez opasnm 20 lis 2013, 12:00
Poszukuję dobrej terapii na NFZ w Krakowie...pomoże ktoś?
"Zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz!"

[Kraków]

przez rella 22 lis 2013, 00:06
jest długi czas oczekiwania na NFZ, ale osoby zameldowane w Krakowie mają szansę na szybkie rozpoczęcie terapii w ProVicie na Wrocławskiej, mają tam dodatkowe dotacje z urzędu miasta

[Kraków]

przez opasnm 22 lis 2013, 14:41
rella napisał(a):jest długi czas oczekiwania na NFZ, ale osoby zameldowane w Krakowie mają szansę na szybkie rozpoczęcie terapii w ProVicie na Wrocławskiej, mają tam dodatkowe dotacje z urzędu miasta

nie jestem zameldowana w Krakowie...
"Zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz!"

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 23 lis 2013, 16:34
ma ktoś ochotę wyjść dziś około 20/21 i pogadać ?
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Kraków]

przez rella 23 lis 2013, 18:15
opasnm napisał(a):
rella napisał(a):jest długi czas oczekiwania na NFZ, ale osoby zameldowane w Krakowie mają szansę na szybkie rozpoczęcie terapii w ProVicie na Wrocławskiej, mają tam dodatkowe dotacje z urzędu miasta

nie jestem zameldowana w Krakowie...

To musisz zapisać się na listy oczekujących i liczyć, że jakieś miejsce się zwolni. Zawsze mówią, że czas oczekiwania to około roku, ale wydaje mi się, że zawsze jest szansa, że coś będzie wcześniej.

[Kraków]

przez myszka40 24 lis 2013, 18:37
Witam kolejne spotkanie planuję w piątek(godzina 18) albo sobotę(godzina 17) jaki termin wam bardziej odpowiada a miejsce zbiórki do głowa na Rynku Głównym i tak jak zwykle będę trzymał białą kartkę A4
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Kraków]

przez khaleesi 24 lis 2013, 18:50
myszka40, a co Wy robicie na tych spotkaniach. Wódka się leje czy coś ? ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

[Kraków]

przez Aranjani 24 lis 2013, 18:53
Moze wpadniemy :D
Aranjani

[Kraków]

przez myszka40 24 lis 2013, 19:55
Nie mogę ci powiedzieć co robimy na tych spotkaniach bo to nie jest odpowiednia godzina a jeszcze dzieci czytają to forum i mogły by się zgorszyć ,
Spotkania wyglądają tak że do momentu kiedy wódka się leje spotkania trwają a kiedy przestaję kapać magiczny napój to wtedy impreza się kończy albo gdy nie ma alkoholu to rozmawiamy albo na taki mix rozmawiamy+gramy+pijemy do wyboru do koloru

A tobie khaleesi tylko wódka w głowie :smile:
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

Sortuj wg