[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez Bolec 02 wrz 2013, 22:51
Witajcie Olsztyniacy :d

Jestem dość świeży na forum, a moje życie trochę ostatnio podupadło, także jeżeli chodzi o jakieś spotkanie nerwicowców to jestem za :)

Pozdrawiam Olsztyniak :p

[Olsztyn]

przez another_memory 03 wrz 2013, 15:13
antananarywa napisał(a):Witam Olsztyniaków. Ja z zapytaniem, które zapewne przewijało się bez przerwy w tym wątku: polecacie jakiegoś psychiatrę na NFZ?

-- 26 sie 2013, 19:05 --

dodam, że najlepiej takiego od zaburzeń afektywnych

najbardziej polecam dr. Malgorzate Kirpsze (przyjmuje w MSWiA na wojska polskiego), albo dr. Kosakowska (przyjmuje w przychodni szpitala psychiatrycznego zaraz obok MSWiA).

Co do spotkań ''face to face'' nie oszukujmy się, ale nie jest to takie proste. Grupka, bądź co bądź, obcych dla siebie ludzi spotyka się i co? :-) Chyba, że chciecie się na piwo umówić- wtedy ludzie niezależnie od stopy znajomości dogadują się bez problemów :lol: A tak juz na serio- możemy się kiedyś umówić na terapię grupową- w MSWiA jest prowadzona ponoć całkiem fajna grupa.
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

[Olsztyn]

przez Masked_Man 03 wrz 2013, 15:47
Co do spotkań ''face to face'' nie oszukujmy się, ale nie jest to takie proste.

Umowilem sie z kims stad "face to face" tragedii nie bylo.
Masked_Man

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez another_memory 03 wrz 2013, 15:52
O prosze. To moze ja po prostu jestem na tyle nieśmiała, ze czulabym sie skrepowana :roll:
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 03 wrz 2013, 15:59
To może przyjdźmy na spotkanie wszyscy odpowiednio wstawieni, aby było śmielej.

[Olsztyn]

przez Masked_Man 03 wrz 2013, 16:08
Twoja_Cisza, niezbyt dobry pomysl. Juz lepiej przyjsc na trzezwo i wtedy sie nachlac :D
another_memory, ja tez sie troche cykalem przed, ale przelamalem swoje leki i bylo git.
Masked_Man

[Olsztyn]

przez another_memory 03 wrz 2013, 16:11
albo z butelka gotowa do otwarcia ;-) a tak serio to obawiam sie troche jeszcze jednej rzeczy- ze sie spotkamy i okaze sie, ze z kims z Was sie znam :lol: Wiecie, Olsztyn jest stosunkowo maly a na forum wylewamy rozne emocje, przezycia i spostrzezenia, ktorymi niekoniecznie w zyciu realnym chcialabym sie dzielic ze wszystkimi :P

-- 03 wrz 2013, 15:13 --

niezbyt dobry pomysl. Juz lepiej przyjsc na trzezwo i wtedy sie nachlac :D

:yeah:

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 03 wrz 2013, 16:19
Musimy podjąć ''męską'' decyzje czy robimy te spotkanie.

[Olsztyn]

przez another_memory 03 wrz 2013, 16:23
Poniewaz jestem bardzo kiepska w podejmowaniu ''meskich'' decyzji, spotkaniu mowie: stanowcze raczej tak! :lol:
Jesli sie umowimy, to i tak bede mogla dopiero w pazdzierniku (wrzesniowe weekendy mam cale pozajmowane :-/)

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 03 wrz 2013, 16:29
Ok czyli rozpatrujemy zimny jesienny październik, jestem za. :D Czekamy na opinie innych.

[Olsztyn]

przez Masked_Man 03 wrz 2013, 16:31
Ale mam nadzieje, ze nie macie po 30 lat? Bo wiecie, ja dopiero 18 :P
Masked_Man

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 03 wrz 2013, 16:33
mam 22

[Olsztyn]

przez another_memory 03 wrz 2013, 16:35
hahaha :D zabrzmiało to tak, jakby 30-sto letni ludzie byli u schyłku zycia :D

a wiec drogi Masked_Man mam niewiele mniej bo 25 :) wiec moze faktycznie wczesniej trzeba powiedziec sobie ile mamy lat zeby ktos sie nie wystraszyl :D

ja osobiscie nie mam zastrzezen do zadnego przedzialu wiekowego- no moze chociaz tyle, zeby wszyscy na spotkaniu byli pelnoletni- nie chce brac na siebie odpowiedzialnosci i kupowac komus piwa bo nei ma dowodu ;)

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 03 wrz 2013, 16:40
Masked_Man, kategoria wiekowa i październik Ci odpowiadają? :D

Sortuj wg