Jakie ogladaliscie filmy/seriale gdzie bohaterowie mieli NN?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Jakie ogladaliscie filmy/seriale gdzie bohaterowie mieli NN?

przez Klezus 15 sie 2007, 14:05
Ciekawi mnie jakie filmy oglądaliscie których bohaterami byli ludzie z Nerwicą Natręctw?
Ja może zaczne film to Aviator a serial to Detektyw Monk :D
Człowiek jest tyle wart ile jest w stanie zrobić dla drugiego człowieka...

Chcesz porozmawiać na temat NN pisz na pw...

przez Lukasz1987 15 sie 2007, 14:32
Jeżeli chodzi o film to Dzień Świra - który to z resztą strasznie mnie denerwuje a serial to chyba tak jak wyżej Monk...:)

przez .Tomek 15 sie 2007, 14:34
Ja oglądałem jakiś film z Nicolasem Cage'em ale nie pamiętam tytułu. Miał Obsesję na punkcie czystości, musiał posprzątać nawet najmniejszą plamkę i zawsze jak otwierał drzwi to musiał to zrobić 3 razy zanim je normalnie otworzył xP. A grał tam jakiegoś złodzieja sprytnego czy coś. Przekręty robił. Może ktoś zna?
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Philips 15 sie 2007, 15:39
Tak! Ten film z Cagem to: "Naciągacze"...
Potwierdzam że detektyw Monk zdecydowanie się zalicza... (z resztą bardzo lubię ten serial)...

Re: Jakie ogladaliscie filmy/seriale gdzie bohaterowie mieli

przez cheyenne 15 sie 2007, 19:37
Po obejrzeniu „Elektry” odkryłam, że mam zok. NN nie jest oczywiście głównym tematem filmu, ale po tym jak zobaczyłam jak główna bohaterka wszystko starannie czyści, układa i liczy, doznałam olśnienia. Przedtem żyłam w niewiedzy i zastanawiałam się czemu jestem inna. :roll:
I am a machine
No longer living, just a shell of what I dreamed

przez Legalna Brunetka 31 sie 2007, 20:34
"interrupted girl" - "przerwana lekcja muzyki" (piękne tłumaczenie ;) ) ta dziewczyna od kurczaków? i chyba nie tylko.. przepiękny film, który gorąco polecam!
Legalna Brunetka

przez .Tomek 31 sie 2007, 20:56
Legalna Brunetka napisał(a):"interrupted girl" - "przerwana lekcja muzyki" (piękne tłumaczenie Wink )

Legalna Brunetka napisał(a):przepiękny film, który gorąco polecam!

Racja, film super. Też polecam.

Ps. czasami marzę żeby mnie zamknęli w takim szpitalu na leczenie. Mieć spokój od tych wszystkich zdrowych ludzi, znaleźć się wśród swoich. Po prostu odpocząć od takiego życia i się wyleczyć. Miałbym dużo czasu na przemyślenia a uwielbiam to :)
Ostatnio edytowano 31 sie 2007, 21:21 przez .Tomek, łącznie edytowano 1 raz
ExModerator

przez samotniczka 31 sie 2007, 21:14
"Lepiej być nie może" z Jack'iem Nicholson'em

przez Legalna Brunetka 31 sie 2007, 22:48
.Tomek napisał(a):
Legalna Brunetka napisał(a):"interrupted girl" - "przerwana lekcja muzyki" (piękne tłumaczenie Wink )

Legalna Brunetka napisał(a):przepiękny film, który gorąco polecam!

Racja, film super. Też polecam.

Ps. czasami marzę żeby mnie zamknęli w takim szpitalu na leczenie. Mieć spokój od tych wszystkich zdrowych ludzi, znaleźć się wśród swoich. Po prostu odpocząć od takiego życia i się wyleczyć. Miałbym dużo czasu na przemyślenia a uwielbiam to :)

.Tomaszu, to tak do końca chyba nie działa. Też często o tym myślałam, i wiem (nie z autopsji [na szczęście, a może i niestety]), że taki szpital i nadmiar wolnego czasu w nim i to nieustanne myślenie może być równie męczące. A co do filmu, to też hmmm ;) czasem zdaje mi się, że też bym chciała, a potem boję się, że nigdy bym nie umiała z niego powrócic, a może i bym nie chciała.. Bo tak mi sie wydaje, że jakby znaleźć się wśród samych swoich i czuć się z nimi swobodnie, to może i chęć walki i cheć wyleczenia, a dalej jego szanse stawały by się coraz mniejsze.. aj nie wiem już czy piszę to co myślę i czy myślę to co piszę, co by było gdyby.. heh ;) moje poglądy na to wszytsko są bardzo rózne i zmieniają się dosyć często. Jednakże chciałam jeszcze raz polecić ten film ;) ostatnio leciał na dwójce, spóźnialscy!
Legalna Brunetka

przez .Tomek 31 sie 2007, 22:55
Legalna Brunetka napisał(a):ostatnio leciał na dwójce, spóźnialscy!

Racja leciał, nie oglądałem bo źle bym się czuł oglądając go. Ten film mogę oglądać tylko z jedną osobą :D
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg