co jeśli nie dokończe rytuału?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez monietta 28 lis 2011, 15:41
no własnie co jeśli przerwe ten obłedny krąg i nie wykonam natrętnej czynności?od kilku dni próbuje powstrzymac sie od sprawdzania "sobie raka", wiem, ze nic mi nie jest bo byłam z tym u lekarza, ale to wlasnie nie jest mój problem, kiedys bałam sie kary za to jesli nie dopełnie rytuału, teraz podświadomie wiem ze jestem zdrowa w 100 % i pojawiły sie inne(i napewno gorsze)lęki a przede wszystkim to, ze jesli nie wykonam tego co "powinnam"to już do konca zycia bede wkolko o tym myslec, czuc niedosyt i wkonu zwariuje od tej mysli bo nie bede umiała sie na niczym innym skupic, niczym cieszyc..
za 2 dni wylatuje sama do australii, to spełnienie moich marzen ale ja juz mam tak ze zawsze przed czyms super przyjemnym pojawia sie jakas obsesja(najczesciej na punkcie zdrowia.
wiem, ze chce to zakonczyc przed wyjazdem, ale nerwica jeszcze nigdy nie byla tak nasilona.Od rana walcze aby nic nie sprawdzac ale mysli powracaja, błagam doradzcie cos..:(((

przez monietta 28 lis 2011, 18:39
Tobie się to kiedyś udało?czy ktoś miał podobnie?boje sie ze zwariuje...

przez monietta 28 lis 2011, 19:30
pięknie to ująłeś, nigdy nie spotkałam kogos kto wie co czuję, dla ludzi zdrowych wyjscie jest proste-NIE CHCESZ NIE RÓB...

-- Wt lis 29, 2011 5:54 pm --

nestety nie udało się wytrwać:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg