HGH

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

HGH

przez csrpk 16 kwi 2016, 01:37
wiem ze to droga impreza, ale ktos bawil sie moze w terapetutyczne dawki tego pozytecznego hormonu?? chodzi mi wplyw na mozg i regenracje oranizmu oczywiscie o o tym jest to forum

-- 18 kwi 2016, 13:32 --

csrpk napisał(a):wiem ze to droga impreza, ale ktos bawil sie moze w terapetutyczne dawki tego pozytecznego hormonu?? chodzi mi wplyw na mozg i regenracje oranizmu oczywiscie o o tym jest to forum

Dopiero dzisiaj mam mozliwosc wrzucenia jakiejs dopowiedzi na ten temat. Sam czytalem z ciekawosci zeby zdobyc jakies podstawowe informacje. Hormon wzrostu to dosyc dUUUza ingerencja w naturalny rytm organizmu.. taki ogolny wniosek, ktory mozna wysnuc badz wyczytac w internecie jest taki, ze ile korzysci moze przyniesc tyle samo ryzyka jest z tym zwiazanego wszelkich powiklan..

Jak ktos dysponuje jakas wieksza wiedza molekularna badz chemiczna, moze cos jeszcze ewentualnie dopisac. Generanie skutki uboczne ostro moga cos popier**lic ;) pzd.