AFOBAZOL (Afobazol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Re: Afobazol

przez savior 21 cze 2010, 16:36
Tak sobie mysle czy w obwodzie Kaliningradzkim mozna nabyc ten lek... tam nie jest szczególnie daleko przede wszystkim dla mieszkańców północnej Polski...
wiola173 nie znam nikogo w tych rejonach :? chyba ze na Allegro ???
savior

przez *Wiola* 21 cze 2010, 16:42
Na Allegro go nie widziałam. Nie wiem jak to jest z naszymi przepisami i czy można u nas nim legalnie handlować. Czy można go w całej Rosji kupić tez mi trudno powiedzieć.

Może napiszemy petycję do Ministra Zdrowia, o wszczęcie badań i wprowadzeniu go na polski rynek:)
Moderator

przez savior 21 cze 2010, 16:45
Jestem za :mrgreen: .. tylko jak znam nasz złodziejski rzad cena leku niewiele sie zmieni niz obecna wliczając rzecz jasna dodatkowe koszty od posredników...
savior

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez majstero 21 cze 2010, 16:46
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z powszechnością tego leku, czy jest dostępny tylko w wybranych aptekach, albo przez wcześniejsze zamówienie w aptece, czy jest tak popularny jak apap i można go kupić w zasadzie w każdej aptece. Czy nie ma żadnego problemu z zakupem afo nie w Rosji a na przykład u braci ukrainców?
Z tą petycją to chyba nie ma sensu, przecież wiemy w jakim kraju przyszło nam żyć.
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

przez savior 22 cze 2010, 21:29
Powiedzcie jakto jest z przelewem pieniedzy na konto apteki?? dokonuje sie ja w dolarach a jesli tak jak dokonac przelewu w dolarach jesli ma sie co oczywiste konto złotówkowe??
savior

przez *Wiola* 22 cze 2010, 23:13
savior

Nie płaciłam nigdy z karty w takim przypadku , ale np wyjmowałam z bankomatu zagranicą kasę. Wtedy pobierają Ci z konta w złotówkach i przeliczają na daną walutę po kursie bankowym . Podejrzewam ,że tutaj jest tak samo. Śmiało wpisz kwotę i zobacz czy Ci zaakceptuje transakcję.
Moderator

przez *Wiola* 04 lip 2010, 23:01
Jak tam ludzie u Was, bierze ktoś jeszcze? Bo ja już 3 tygodnie i powiem Wam ,że jest nieźle. Bez większych problemów zeszłam z anafranilu, co przedtem było wręcz nie do pomyślenia.
Moderator

przez rober6666 04 lip 2010, 23:10
....biorę, biorę.
jest duzo lepiej niz przed braniem
Jestem w stanie pierwszy raz od 3 lat dorywczo pracować.
Z moich obserwacji wynika, że afobazol oprócz innych działań w jakims stopniu podnosi poziom noradrenaliny.
Bralem juz różne leki i potrafię wyczuć w jaki sposób działają. i czuje podwyższony poziom noradrenaliny
ciesze sie , że na Ciebie też działa
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez *Wiola* 04 lip 2010, 23:15
Chyba masz rację z tą noradrenaliną , bo mam większy "napęd", ale bez efektu nakręcenia i w ogóle jakoś tak więcej optymizmu:)
Moderator

przez rober6666 04 lip 2010, 23:17
...tez to zauwazyłaś???
To na pewno nie serotonina-chodziłbym juz po ścianach i wył, rozmyślając jakby tu juz ze soba skończyć....
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez *Wiola* 05 lip 2010, 22:11
Robert on chyba przede wszystkim na GABA jednak działa, chociaż chyba Pete pisał ,że na serotoninę też. Ja już nieweile kumam bo np eseserów nie tolerowałam a TLPD tez na serotoninę działają a mi pasowały. Zastanawiam się nad zwiększeniem dawki,. bo dzisiaj miałam gorszy dzień:(.
Za to słyszałam dzisiaj coś krzepiącego: kobitka w Moskwie brała afobazol na nerwicę(nie znam za bardzo objawów), i pomógł jej na tyle,że po jakimś czasie odstawiła zupełnie i czuje się dobrze. Będę drążyć , jak się dowiem jak to z nią było to napiszę.
Moderator

przez zdesper 05 lip 2010, 23:12
Ja już nieweile kumam bo np eseserów nie tolerowałam

a co bylo nie tak z ssri?:)
zdesper

przez pete_27 05 lip 2010, 23:20
To IMAO więc działa jak najbardziej na serotoninę. iMAO nie mają aż tak wielu skutków ubocznych bo podnoszą neuroprzekaźniki w dość naturalny sposób. Nie ma tu żadnych wychwytów zwrotnych co powoduje szereg nieprzyjemnych działań.
pete_27

przez *Wiola* 05 lip 2010, 23:52
zdesper napisał(a):Ja już nieweile kumam bo np eseserów nie tolerowałam

a co bylo nie tak z ssri?:)

Straszne skutki uboczne, wręcz nie do wytrzymania, a na lęk nie pomagały wcale.
Moderator

Sortuj wg