ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

Re: Lexapro.

przez paradoksy 27 maja 2010, 11:21
uspokójcie się, 9ty dzień... :roll:
poczekaj przynajmniej do 3go tygodnia.
paradoksy

przez Zenonek 27 maja 2010, 11:21
Shadowmere Rozmawialem wczoraj ze swoja lekarka i podpytalem o Lexapro w moim kontekscie. Powiedziala , ze Lex bylby bdb dla mnie. Nawet lepszy od Sertr, ale pierwsze mi chciala dac Sertr, bo jest slaba.

Lex jest na pewno przeciwlękowy, ale pamietaj :) tylko bez paniki. Za 2-3 tygodnie bedzie juz lepiej ;P.

przez Shadowmere 27 maja 2010, 11:26
Zenonek, sretralina slaba? :shock: Jezu slodki aaaa.Slaba to jest fluoksetyna,albo tianeptyna.A nie lek po ktorym wszyscy mają jadlowstręt i wy**bane galy :D
No coż dla mnie ta "slaba" sertralina,okkazala sie strzalem nie z tej ziemi,choc mam doswiadczenia z twardymi narkotykami :D
Pomijając to,dobrze Cię widzieć :D
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 27 maja 2010, 12:12
SHadowmere Siedzialem ostatnio w bibliotece caly czas. Kompletuje ksiazki, bo egazmin musze zdac :P.

Pewnie chodzilo jej o dawke (25-50 mg), bo to praktycznie dawka dla dziecka a nie dla klocow ^^.

A co tam u Ciebie ? Jak z tym Lex, procz lękow cos sie dzieje ?

przez Shadowmere 27 maja 2010, 12:18
Zenonek, tak.nie placze w ogole,nie mam atakow histerii,widzę więcej "Nadziei" dla siebie na przyszlosc.Nie przejmuję się aż tak matką,babką i resztą.To wszystko prawda.
Ale potrzebuję w obecnym stanie efektu przeciwlękowego bardzo.Mam rozstrzygające starcie z dziadem moim wrogiem nr1.Chę wrócić do domu.Boję się.
Shadowmere

przez Zenonek 27 maja 2010, 12:20
Shadowmere Dziadem to dziadek czy jakas ksywka :P ?

Ps. Mozg doszedl juz priortytetem ?

przez Shadowmere 27 maja 2010, 12:25
Zenonek, Dziad to nie dziadek broń Boże.To osobnik,robol,wulgarny i śmierdzący,ktory wtargnal do naszego domu,i musielismy sie tymczasowo wyprowadzic dopoki nie skonczy tego co zaczal-remontu.To dosc złożona sytuacja.Wlasnie mozg odebralam,jeszcze cieply musze go sobie tylko "wkliknąć". :D
Shadowmere

przez Zenonek 27 maja 2010, 12:33
SHadowmere Pamietaj zeby naoliwiac tryby co 3 h olejem roslinnym.

Skads to znam. Robotnicy budowlani to czesto straszne typy- zero kultury, oglady - czlowiek jak cos powie jak ma byc zrobione to jeszcze sie wku*wiaja ! A czesto cala robote chedoza.

Ostatnio bralem udzial w mega przypalowej sytuacji : wynajelismy 4 malarzy do odmalowania takiej starej dzialki. 2 zostawalo na noc. Raz tam wchodze a tam taki wielki grubas (190cm, 120 kg na oko) "jedzie" takiego malego kolesia (drugiego malarza 160 cm, moze z 60 kg) zapewne tam gdzie slonce nie dochodzi - wyobrazasz sobie taka sytuacje (HAHAHAHAHAHA ) - w sensie zeby cos takiego widziec na zywo - co smieszniejsze obaj maja zony :pirate: :8): :mrgreen:

Szybko sie ulotnilem bo jeszcze by mi wyje*ali :P

Re: Elicea

przez Nortt 27 maja 2010, 15:18
I ja też aktualnie biorę ten specyfik, lęki odeszły, pojawił się za to stan obezwładniającej niemocy i bezradności. Od czasu do czasu też pojawiają się długgggie stany deratyzacji.

A i moje rada nie łączcie Elicea z alkoholem, tak jak po Xetanor czy Fevarin to jeszcze u mnie uszło, tak po tym shicie mam niezłe negatywne jazdy... Lepiej też ograniczyć palenie, zauważyłem że po fajce jest mi strasznie niedobrze, fajki pobudzają moje stany dery.
Nortt

przez fobia 27 maja 2010, 17:28
Shadowmere napisał(a):To mial byc lek przeciwlękowy,tak??komus pomogl na lęki??
U mnie leci 9 dzien i lęki nie minely,wręcz przeciwnie,żyją i mają sie dobrze.Dzis rano obudzilam sie i od razu trzęsiawka,mdlości.... :( :why:

Słońce na początku ssri nasilają lęki - jak wspomniała paradoksy zaczekaj jeszcze do 3 tygodnia - wtedy zacznie się wszystko stabilizować a na znaczną poprawę przyjdzie Ci poczekać kilka miesięcy - już pisałam przecież

przez aree1987 27 maja 2010, 17:40
Nortt napisał(a): Od czasu do czasu też pojawiają się długgggie stany deratyzacji.

O co ma z tym wspólnego odszczurzanie? :shock:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Shadowmere 27 maja 2010, 17:44
:D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
buahahahahhhhahhaaaahahhhahhhhahhahhhahha
aree1987, widzisz,skutki uboczne leków są niezbadane..nawet sie komuś coś odszczurzylo :D
To chyba w sumie dobrze,nie? :D :pirate:
Shadowmere

przez aree1987 27 maja 2010, 18:09
No w sumie lepiej nie mieć szczura niż mieć, także w sumie pożądany "ubok". ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Nortt 27 maja 2010, 19:18
hahaha chodziło mi o DerealizacjęxD
Po prostu zaznaczyło mi błąd w foxie więc kliknąłem na pierwszą opcje poprawki nie patrząc jaka ona była...
Nortt

Sortuj wg