ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez elmopl79 17 gru 2013, 22:16
Wiktoria87 napisał(a):Elmopl,to prawda daje w kość...Ale mam wiarę,że pomaga...Mam ją w stosunku do siebie...I będę ją też miała za Ciebie i Katarzynkę...W coś czasem warto uwierzyć...
Dziekujemy Ci bardzo Wiki.Tez będę trzymać za Ciebie mocno,mocno kciuki.

przez Katarzynka40 17 gru 2013, 22:24
freitag20,
Cześć, dzieki za informację:):):)
Wiem, już też pomyślałam, że stan depresyjny sie pojawił, bo organizm już po prostu zmeczył sie czekaniem na efekty. Myślałam, że to kwestia kilku dni jak przy efectinie, a tu nie dosyć, że nie było poprawy, to jeszcze oslabienie fizyczne, bo nie spalam 5 nocy ani nie mogłam jeść. Wyczerpany atakami paniki organizm mogl się juz mocno wkurzyć:(

Kloss, ja też czytałam, że to jest wolny lek:( U mnie poranki tez są nadal kiepskie, ale jakis postęp jest, nie wstaje już o 12.00 w południe a koło 9.00:) i szybciej dochodzę do stanu w miare przytomności:) jest srednio, ale ciut lepsze sa te ranki...
A wieczorami to mam apetyt! własnie pochłonęłam pól kg mieszanki wiedeńskiej (galaretka w czekoladzie), ok. 10. pastylek mietowych w czekoladzie i 3 talerze zupy pieczarkowej... dziwne apetyty, ale jak przez 3 tygodnie jadłam okruszki suchego chleba i utarte pól jabłka, to organizm ma dziwne zachcianki:)
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez elmopl79 17 gru 2013, 22:38
Katarzynka40 napisał(a):freitag20,
Cześć, dzieki za informację:):):)
Wiem, już też pomyślałam, że stan depresyjny sie pojawił, bo organizm już po prostu zmeczył sie czekaniem na efekty. Myślałam, że to kwestia kilku dni jak przy efectinie, a tu nie dosyć, że nie było poprawy, to jeszcze oslabienie fizyczne, bo nie spalam 5 nocy ani nie mogłam jeść. Wyczerpany atakami paniki organizm mogl się juz mocno wkurzyć:(

Kloss, ja też czytałam, że to jest wolny lek:( U mnie poranki tez są nadal kiepskie, ale jakis postęp jest, nie wstaje już o 12.00 w południe a koło 9.00:) i szybciej dochodzę do stanu w miare przytomności:) jest srednio, ale ciut lepsze sa te ranki...
A wieczorami to mam apetyt! własnie pochłonęłam pól kg mieszanki wiedeńskiej (galaretka w czekoladzie), ok. 10. pastylek mietowych w czekoladzie i 3 talerze zupy pieczarkowej... dziwne apetyty, ale jak przez 3 tygodnie jadłam okruszki suchego chleba i utarte pól jabłka, to organizm ma dziwne zachcianki:)
:)he,he...ja teraz tez jem na potęgę...:) Wiem,ze musze zwiększyć dawke,ale mnie to przeraża....tymbardziej,ze teraz te swieta,nowy rok...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gargul 17 gru 2013, 22:39
lunatic napisał(a):Spróbujcie żeń-szenia na tą sennosć, on dodaje energii, może to coś dać

Ja gdzieś czytałem że żeń-szenia i dziurawca nie powinno się miksować z naszymi tabsami.
pozdr, gargul
----------
Stres? Wpędzanie się w chorobę, głupotą innych...

przez lunatic 17 gru 2013, 22:41
gargul napisał(a):
lunatic napisał(a):Spróbujcie żeń-szenia na tą sennosć, on dodaje energii, może to coś dać

Ja gdzieś czytałem że żeń-szenia i dziurawca nie powinno się miksować z naszymi tabsami.

Dziurawca rzeczywiście nie powinno się łączyć bo działa jak słaby IMAO, żeń-szeń można

przez gargul 17 gru 2013, 22:47
Katarzynka40 napisał(a):Cześć:)
Jest lepiej :P więc coś drgnęło na pewno, bo jeszcze kilka dni temu to jak totalny zombie...

A nie mówiłem .... :) Gratuluję wytrwałości i witam wśród żywych :)
pozdr, gargul
----------

przez Katarzynka40 17 gru 2013, 22:48
elmopl79,
wyslałam Ci pw:)

przez kloss 17 gru 2013, 23:10
Mi w piątek minie 6 tygodni na esci, zobaczymy ile jeszcze przyjdzie mi czekać...

przez elmopl79 17 gru 2013, 23:15
Katarzynka40 napisał(a):elmopl79,
wyslałam Ci pw:)
również wyslalam Ci pw:)

przez Katarzynka40 17 gru 2013, 23:15
gargul,
dziekuję gargul, ale na razie mam lepsze dni co dwa dni... sobota była taka sobie, niedziela zdecydowanie lepsza, poniedziałek katastrofa - byłam wczoraj jak w depresji i malignie jakieś, dzisiaj po południu znowu jakby mi się przejaśniło w mózgu:) i czuje jak stres ze mnie spłynął...
Pytanie tylko kiedy to bedzie stabilne, bo na razie taka sinusoida:(

przez monapayne 17 gru 2013, 23:17
A ja dzisiaj się dowiedziałam, że konieczne jest abym poszła do szpitala.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez gargul 17 gru 2013, 23:18
miko84 Jak jest z tą sertą i jej działaniem dopaminowym? W czym się to uwidacznia? Jest bardziej aktywizująca niż esci? Jakie są po niej uboki, bo piszesz że są gorsze?
pozdr, gargul
----------

przez Katarzynka40 17 gru 2013, 23:21
robotnica,
A jak się czujesz?

przez monapayne 17 gru 2013, 23:29
Katarzynka40, czuję się okropnie, bo jestem chuda, już mi serce nawala i takie sprawy jak w niedożywieniu albo anoreksji... No i zmienią mi też pewnie leki. Ale tak mi dzisiaj powiedziała pani psychiatra - że jestem młoda i mam żyć, a nie... wegetować. Że wyglądam jak trup. No i to prawda...

Moja mama ochrzaniona trochę została. No, ale taka jest moja historia. Cieszę się bardzo. Podobno skieruje mnie do instytutu jakiegoś...

Jest tutaj gdzieś wątek o szpitalach? Byłam w jednym i mi się pogorszyło. Mam nadzieję że teraz będzie fajnie.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Sortuj wg