ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 25 kwi 2014, 09:53
wisnia80,
tez mialem podobnie po wenli i moklobemidzie, jedyne co pamietam z wenli to pobudki o 6 rano juz wyspany, no ale lekarz stwierdzil ze na chwile obecna nie bedzie dobra

przez Luki_is_back 25 kwi 2014, 09:55
6 rano to normalna godzina na pobudkę, jak człowiek pracuje.
Luki_is_back

przez lunatic 25 kwi 2014, 09:58
wtedy byłem na studiach i mimo to ze nie musialem zawsze tak wczas wstawac to zawsze tak sie budziłem, innym razem na innych lekach jak pracowalem i musialem o tej wstawac to takie pobudki były meczarnią

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Luki_is_back 25 kwi 2014, 10:03
Jak człowiek przywyknie wstawać o stałej porze, to nawet w weekend jak można pospać dłużej i tak budzi się o tej samej godzinie, dajmy na to 6 czy 7. Wkurza to, bo zawsze sobie mówię, że weekend pośpię sobie dłużej i nic z tego nie wychodzi.
Tylko cholera, żeby tak było bez chlorprothixenu, bo przespanie nocy albo nie zależnie czy weźmie się tabletkę jest niefajne. Może ta GABA pomoże.
Luki_is_back

przez lunatic 25 kwi 2014, 10:09
pewnie tak, bo ostatnio tak sie przyzwyczaiłem, że przed północą nie zasnę i rano przed 8 się nie dobudzę, nawet o 9 mam czasem problem, więc trzeba coś zarzucić wieczór zeby zasnąć wcześniej i może się unormuje potem

przez Luki_is_back 25 kwi 2014, 10:12
Powinno tak być. Ja zawsze kładę się spać o 22:30 i wstaje o 6, w weekend też pilnuję tych godzin, żeby nie rozpieprzyć sobie rytmu dobowego.
Luki_is_back

przez Kalebx3 25 kwi 2014, 10:18
Może ta GABA pomoże.

Lucki odpuść sobie . To w ogóle nie działa , a na sen to już w szczególności . Mi troche tego zostało, nawet nie biorę , bo po co ,żadnego działanie . Ta supla w ogóle nie przekracza granicy krew -mózg i nie ma żadnego działania .
jak już weż sobie zakup suplę 5 HTP 100mg i łykaj przed snem ( janlepiej z czymś słodkim , banan , jabłko itd ) , wtedy ma optymalne dzialanie . Owa supla ma nie dość ,że działanie nasenne , to w dodatku antydepresyjne .warto w to zainwestować.
jest jeszcze melatonina , ale to ma na mnie bardzo złe działanie ( lęki i depresyjność ) , dlatego nie polecam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lunatic 25 kwi 2014, 10:20
Kalebx3,
przeciez sam w wątku GABA pisales coś odwrotnego :shock:
Kalebx3 napisał(a):Słyszałem różne opinie o tej supli GABA , ale co innego słyszeć od innych , a co innego samemu przetestować.
Aż do wczoraj ,,, po ostatnim posiłku już koło 23 zapodałem sobie koło 2gr . Po okolo 1, 5 h poczułem sie lekko senny , a nawet z deka zrelaksowany . Było to jak najbardziej naturalne uczucie , nie z tych benzodiazepinowych siekaczy .
Naturalne , ale nieco inne niż po 5 HTP , jakby tutaj ( GABA) lekko płytsze i nie tak bardzo nastawione na sen , a bardziej na relaks( relaks to małoodpowiednie słowo , ale lepszego nie znajduję teraz ) . Wziąłem najmniejsza dawkę , bo 2 gr. a zalecają 4 gr. Myślę ,że po czterech było by o wiele lepiej ,,,ale ja jestem człowiek z umiarem ;)
Ciekawe jak będzie dalej z tolerką . Jednak muszę powiedzieć ,że to naprawdę ciekawa supla .
A i jeszcze, spalo mi się SUPER! ;)

przez Luki_is_back 25 kwi 2014, 10:21
Kalebx3
Strasznie drogie te 5 HTP. Żona mnie zabije, że znowu idzie kasa na tabsy :)
Ale kurcze czegoś spróbować muszę, bo inaczej do końca życia będę łykał tego chlora.
Luki_is_back

przez lunatic 25 kwi 2014, 10:23
ja zamówiłem takie, jest w takiej samej cenie co GABA, mała dawka, ale zamówiłem do sprawdzenia tylko http://allegro.pl/now-5-htp-50mg-30-kap ... 34356.html

przez Kalebx3 25 kwi 2014, 10:31
Lunatic , firma dobra i sprawdzona , tyle ,że dawka maluśka . Chyba będziesz musiał brac po dwie kapsy , bo jedna to cieńko .

-- 25 kwi 2014, 10:39 --

Kalebx3,
przeciez sam w wątku GABA pisales coś odwrotnego
Kalebx3 napisał(a):
Słyszałem różne opinie o tej supli GABA , ale co innego słyszeć od innych , a co innego samemu przetestować.
Aż do wczoraj ,,, po ostatnim posiłku już koło 23 zapodałem sobie koło 2gr . Po okolo 1, 5 h poczułem sie lekko senny , a nawet z deka zrelaksowany . Było to jak najbardziej naturalne uczucie , nie z tych benzodiazepinowych siekaczy .
Naturalne , ale nieco inne niż po 5 HTP , jakby tutaj ( GABA) lekko płytsze i nie tak bardzo nastawione na sen , a bardziej na relaks( relaks to małoodpowiednie słowo , ale lepszego nie znajduję teraz ) . Wziąłem najmniejsza dawkę , bo 2 gr. a zalecają 4 gr. Myślę ,że po czterech było by o wiele lepiej ,,,ale ja jestem człowiek z umiarem
Ciekawe jak będzie dalej z tolerką . Jednak muszę powiedzieć ,że to naprawdę ciekawa supla .
A i jeszcze, spalo mi się SUPER!

Lunatic , tak rzeczywiście wtedy było , ale jak szybko sie pojawilo tak szybko zniknęło. Teraz nie wiem ile bym wziął to i tak mnie nie ruszy .

przez lunatic 25 kwi 2014, 10:42
Kalebx3,
dlatego zamówiłem dwa na próbe w najmniejszych możliwych ilościach, może się jedno z nich sprawdzi

przez Kalebx3 25 kwi 2014, 10:48
Dwie ? to znaczy jedno Gaba , a drugie 5HTP , czy dwa pudelka 5HTP?

przez lunatic 25 kwi 2014, 10:50
jedno GABA i jedno 5-HTP

-- 25 kwi 2014, 09:56 --

Kalebx3,
doszedłes juz do siebie po lataniu? :mrgreen:

Sortuj wg