ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez elmopl79 11 mar 2014, 19:53
Kalebx
Ha,ha,ha.....no musze podpatrzeć jak takowe cudeńka sie robi....jeszcze powalily mnie łabądki z gipsu...
i nakręcanie bibulowych kwiatuszkow na drucik:)
No,parodia....Jak zobaczycie gipsowy cudenka na allegro,to znaczy,ze to ja...:)

przez inez3 11 mar 2014, 20:45
elmopl79, matko, to ciekawe doświadczenie. nigdy nie byłam w szpitalu na takim oddziale, więc to nowość. patrz, ale ci się humor poprawił :D terapeutycznie na + :P. Co do zmiany leku, też ciekawie... Mam nadzieję, że mimo zmiany leku nas nie opuścisz :).

Ja od siebie moge powiedzieć, że 2 dzień powrotu do pracy po zwolnieniu był lepszy niż pierwszy mimo towarzyszących mi przez cały dzień mdłości (później to już się chyba nakręciłam). Ogólnie jakoś tak mi się wydaje, że coś zaczyna ruszać i nawet dziś się zaczęłam zastanawiać nad powrotem do siebie do domu. Mam nadzieję, że teraz będzie juz tylko lepiej. Jeszcze tylko te cholerne poranki kiedy denerwuje się niewiadomo czym i nie mogę zjeść nawet jednej kanapki... Oby było lepiej...

-- Wt mar 11, 2014 8:46 pm --

Tojaaa, odezwij się co po wizycie u lekarza. :)

przez Kalebx3 11 mar 2014, 20:46
Elmopl ,a jak jeszcze dodasz ,że owe arcydzieła były wykonane przez osobę " upośledzoną " psychicznie to masz fory u kupujących , jak ta lala :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 11 mar 2014, 20:46
;
Ostatnio edytowano 11 mar 2014, 20:47 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Ellora 11 mar 2014, 21:05
Kalebx3 napisał(a):Elmopl ,a jak jeszcze dodasz ,że owe arcydzieła były wykonane przez osobę " upośledzoną " psychicznie to masz fory u kupujących , jak ta lala :lol:

Uposledzonej psych....śmiesznie to brzmi...

przez lunatic 11 mar 2014, 21:07
tez sobie wymyslili jajkoterapie :pirate:

przez Ellora 11 mar 2014, 21:15
A ja musze ponarzekać, od niedzieli jest gorzej:-( przygnebia mnie to:-( w niedz położyłam sie spac o 22 a do 24 przekładałam się z boku na bok i od 5.30 nie spałam i niekój, delikatne telepawki...w poniedziałek ziewanie, odrealnienie, adzisiaj niepokój, nie mogłam miejsca sobie znaleść, dopiero po 12 po spacerze było lepiej i po południu znowu jakiś nkepokój...a przy tym smutek a dziś się poryczałam z tej niemocy, bo momentami miałam wrażenie że się przewróce....pomocy!mam dosyc tego złego samopoczucia, policzyłam że to już 48 dzień na elicei....czuję się skopana prze kur...

-- 11 mar 2014, 20:18 --

Mam wrażenie że niektórzy to naprawde uważają że nerwica i depresja jest jakaś zarazliwa a ludzi chorujący n nią taktują naprawde jak upośledzonych...głupków

przez Tojaaa 11 mar 2014, 21:18
No więc byłam u doktorki. Powiedziałam o wszystkim. O spinie od rana do wieczora, o sraczce, o braku poprawy, o męczeniu sie, o braku radości z życia, o ostatnich atakach paniki. Doktorka zrobiła mi wykład czym to moze byc spowodowane, nadmiarem adrenaliny i kortyzolu, generalnie przyjemnie mi sie z nią rozmawiało. Ona twierdzi, zr to perkanentny stres, przepracowanie, no i stresy w życiu osobistym. Zaproponowała inne proporcje esci i paro tj. 5 mg esci i 20 mg paro. Za miesiąc ponownie na wizytę i jak dalej bedzie kibel to wtedy zmiana leku

przez Ellora 11 mar 2014, 21:28
No i jak?zadowolona jesteś?jakie odczucia?

przez elmopl79 11 mar 2014, 21:30
Tojaaa
Teraz będzie dobrze,zobaczysz...

Ellora
Zapraszam na terapie jajkowa:)Ja po dzisiejszym dniu dostalam ukeczona i doprowadzona do pionu prze dwóch lekarzy.Jeden stwierdzil,ze jestem zdrowa isoba,drugi kazal mi isc do pracy.Oni wiedza lepiej co mi dolega.
Jeden z tych lekarzy kazal mi opisac mój lęk i ataki paniki,po czym stwierdzil,ze ja to nie mam żadnej nerwicy lękiwej,a nad lękami to trzeba panować.Powiedzial,ze nerwica to nie choroba.Takze dostalam uleczona,widzicie jakich mamy cudotwórców?!!!

przez Tojaaa 11 mar 2014, 21:36
Eliora
Zadowolona będę jak wreszcie poczuje sie dobrze :D ale nastawienie mam pozytywne

Elmopl
To my wszyscy chyba zdrowi jesteśmy, sami sobie wmawiamy chorobę i dorabiamy koncerny farmaceutyczne. Ja chętnie skorzystam z terapii jajkowo-wyklejankowa :D chętnie tez skorzystam z terapii grupowej wyjścia do galerii :mrgreen:

przez Luki_Nerwusik 11 mar 2014, 21:36
Tojaaa
Mam nadzieję, że rzeczywiście powiedziałaś wszystko, co należało i leżało gdzieś na duszy.
Nie rozumiem tylko po kiego grzyba masz brać to 5 mg esci. Przecież to żadna dawka lecznicza.
Luki_Nerwusik

przez Tojaaa 11 mar 2014, 21:38
Luki_Nerwusik, moze nie chce gwałtownie zejść z esci tylko delikatnie podkrecic paro

przez Ellora 11 mar 2014, 21:38
To niech nerwica jego dopadnie!bedzie skurw...pierd...To dlaczego to gowno potrafi tak spanoszyc cale życie i relacje z innymi?co lepsze mam wrażenie ze ten, stan, jest doleczalny a nie wyleczalny,...ja mam ż dosyć, niech sobie zabietze i wtedy oceni

Sortuj wg