Znane osoby z nerwicą

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Znane osoby z nerwicą

przez Powietrzny Kowal 11 paź 2014, 23:21
No a ja?! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Znane osoby z nerwicą

przez depresyjny86 17 paź 2014, 00:39
O mnie nikt nie napisał.Pff :roll: :)
:)

Znane osoby z nerwicą

przez monapayne 17 paź 2014, 01:06
Wszyscy maja problemy. Trent Reznor ma chad, Marilyn Manson ma zab.os. i depre, Courtney Love ma ciagle manie, takie bpd troche act.out, Angelina tez pewnie bpd miala. Amy Winehouse. I teraz pytanie - Na ile to choroby? Nerwice miala Winona Ryder. Madonna ma pewien rodzaj narcyzmu, ten silny w strone psychopatii troche. Van Gogh 8) , Tomasz Beksinski sie zabil, corka Donatelli Versace ma anoreksje, Dorota Rabczewska tez jest pjerdolnieta, Hopkins ma schizofrenie...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Znane osoby z nerwicą

przez ladywind 17 paź 2014, 11:35
Wiele osob znanych cierpi lub cierpiało na choroby psychiczne, oni też nie są wyjątkami w tym względzie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Znane osoby z nerwicą

przez magic 17 paź 2014, 12:05
Jaki Hopkins ma schizofrenie??? Anthony aktor???
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

Znane osoby z nerwicą

przez monooso 17 paź 2014, 12:44
To może inaczej, doprecyzuję. Chcę poznać znane osoby z fobią społeczną lub osobowością unikającą (lękliwą). Chcę wiedzieć czy ten typ osób nie jest skazany na rolę kompletnego życiowego przegrańca. Poproszę o nazwiska.
monooso

Znane osoby z nerwicą

przez ladywind 17 paź 2014, 12:47
monooso, wątpie by ktos z os. unikającą był osobą znaną ;) Tacy ludzie unikaja wszystkiego a juz mediów to na bank
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Znane osoby z nerwicą

przez Nadie 17 paź 2014, 23:24
Powietrzny Kowal napisał(a):No a ja?! Obrazek

Znane osoby , a nie legendy :twisted:

Amanda Seyfried, śliczna aktorka młodszego pokolenia Hollywood ma nerwicę lękową.
Od 2007 roku depresja, od Września 2013 nerwica lękowa

Znane osoby z nerwicą

przez monapayne 18 paź 2014, 09:02
ladywind, e, niekoniecznie. Ja wykazywalam cechy tej os.i mialam zespol i gralam w kolku teatralnym.

-- 18 paź 2014, 09:20 --

Ciagnelo mnie do bycia osoba publiczna troche no.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

Znane osoby z nerwicą

przez beladin 20 paź 2014, 12:38
robotnica, Unikałaś negatywnej uwagi i równocześnie zabiegałaś o pozytywną. Znam ten stan.
Mam tak cały czas, tyle że od czasu, kiedy zacząłem być tego świadomy, przyjąłem do tych pozytywnych zabiegów surowy stosunek ..wyhamowałem je etykietując jako "żałosne, nachalne zabieganie o cudzą uwagę", uznałem jako złe postępowanie. Usunąłem potrzebę zamiast czerpać radość z jej zaspokajania. Ostatecznie moje życie stało się nudne i bezcelowe ..tak mi się przynajmniej wydaje.
beladin

Znane osoby z nerwicą

przez monapayne 20 paź 2014, 12:44
beladin, ja to się wstydzę teraz tego, że byłam ekstrawertykem. To takie nachalne wlasnie...

Znane osoby z nerwicą

przez beladin 20 paź 2014, 12:52
robotnica, Skoro teraz się tego wstydzisz, to znaczy, że w którymś momencie zakwalifikowałaś to jako coś negatywnego. Dla mnie te skrajne emocje były nie do zniesienia ..wydało mi się to na tyle chore, że musiałem się tego pozbyć. No to siup! ..do worka z wadami, a z tamtego worka raczej już nic się nie wychyla. Paradoksem jest, że ta zabawa w ukrywanie wad też jest rodzajem przedstawienia.
beladin

Znane osoby z nerwicą

przez monapayne 20 paź 2014, 12:55
beladin, ja to teraz ani intro ani ekstra. : / Bardziej otwarta księga bez emocji...

Znane osoby z nerwicą

przez beladin 20 paź 2014, 13:08
robotnica, Ja czuję podobnie. Z jednej strony brakuje mi impulsów, a z drugiej obawiam się, że te impulsy mogą przynieść negatywne emocje, z którymi sobie nie poradzę. Mam nadzieję, że nie jest to kolejna, nie znana mi jeszcze odmiana unikania :|
beladin

Sortuj wg