Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znane osoby z nerwicą


Gość monooso

Rekomendowane odpowiedzi

robotnica, Skoro teraz się tego wstydzisz, to znaczy, że w którymś momencie zakwalifikowałaś to jako coś negatywnego. Dla mnie te skrajne emocje były nie do zniesienia ..wydało mi się to na tyle chore, że musiałem się tego pozbyć. No to siup! ..do worka z wadami, a z tamtego worka raczej już nic się nie wychyla. Paradoksem jest, że ta zabawa w ukrywanie wad też jest rodzajem przedstawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robotnica, Ja czuję podobnie. Z jednej strony brakuje mi impulsów, a z drugiej obawiam się, że te impulsy mogą przynieść negatywne emocje, z którymi sobie nie poradzę. Mam nadzieję, że nie jest to kolejna, nie znana mi jeszcze odmiana unikania :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Waldemar Pawlak. Po samym wyglądzie i gadce widać, że z nim coś nie tak.

 

:lol::lol::lol::lol::lol: Zgadzam się.

 

"Ostatnią gwiazdą, która postanowiła publicznie opowiedzieć o swoim zaburzeniu psychicznym był Sebastian Karpiel-Bułecka. Muzyk w wywiadzie udzielonym magazynowi "Twój Styl" wyznał, że cierpiał na nerwicę: "Na przykład przez rok nie mogłem nabrać do końca powietrza do płuc. Żyłem w napięciu. Czasem wydawało mi się, że zaraz umrę. Robię sobie spokojnie zakupy w supermarkecie, a serce nagle wali 200 uderzeń na minutę, krew pulsuje." Lider Zakopower jednocześnie dodał: "Szkoda, że wciąż panuje przekonanie, że nerwica czy depresja to wstydliwe choroby. A to przypadłość jak każda inna.""

 

"Z depresją zmagała się także Danuta Stenka Budziłam się rano i zanim otworzyłam oczy, chciało mi się płakać. Jakbym straciła sens życia. Smutek się nasilał, czułam jak spadam na dno. Mówią ci, że idą na zakupy, a tobie chce się płakać. Mówią ci, że trzeba przestawić samochód, a tobie chce się płakać. Masz pójść do pracy, chce ci się płakać. Masz nie przychodzić, też chce ci się płakać" - opowiadała aktorka w jednym z wywiadów. Stanka wyznała także, że chorobę pomogli jej pokonać najbliżsi, czyli mąż i dwie córki"

 

"Kinga Rusin w swojej książce "Co z tym życiem?" po raz pierwszy przyznała, że cierpiała na depresję poporodową" "Nigdy wcześniej tego nie mówiłam, ale wydaje mi się, że po urodzeniu starszej córki (miałam wtedy 25 lat) przeszłam prawdziwą depresję poporodową. Amerykanie nazywają to, jakże romantycznie i subtelnie, baby blues… A ja miałam taki blues, że stojąc na balkonie, na dwudziestym pierwszym piętrze wieżowca, w którym wtedy mieszkałam, zastanawiałam się, czy nie skoczyć… "'

 

Cara Delevingne od małęgo zmagała się z myślami samobójczymi, depresją i lękami.

 

Demi Lovato przyznała, że w 2010 roku podczas przebywania w klinice, leczyła się z zaburzeń dwubiegunowych, anoreksji i bulimii.

 

Sinead O'Connor chętnie dzieli się z fanami swoimi prywatnymi sprawami. To właśnie na Facebook poinformowała o swojej chorobie. Gwiazda cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową.

 

Catherine Zeta-Johnes wprost mówi o swojej walce z zaburzeniami dwubiegunowymi.

 

Współczuję CHADu bo to chyba najgorsze gówno jakie może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×