Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znane osoby z nerwicą


Gość monooso

Rekomendowane odpowiedzi

Wypisujcie tutaj znane osoby, które gdzieś się przyznały, że zmagają się z nerwicą. Chcę zobaczyć kim są, jak wyglądają, co sobą reprezentują i jak sobie radzą. Jestem cholernie ciekaw czy takie osoby w ogóle funkcjonują w show biznesie oraz ile ich jest. Jestem cholernie ciekaw czy nerwicowiec może prowadzić normalne, szczęśliwe życie, czy może coś osiągnąć. Potrzebuję konkretnych przykładów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można mieć nerwicy i jednocześnie być szczęśliwym. To się wyklucza.

Racja. Bardziej chodziło mi o jako takie funkcjonowanie społeczne i sukces zawodowy, a nie izolację i kiepską prace.

 

Dziwny trafem nie przepadam za wszystkimi osobami które dotychczas wymieniliście. Mogę powiedzieć, że wręcz ich nie lubię. Coś mi w nich nie pasuje, nie są dla mnie żadnymi wzorami. Możliwe, że automatycznie rozpoznaję takie osoby i z góry je skreślam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny trafem nie przepadam za wszystkimi osobami które dotychczas wymieniliście. Mogę powiedzieć, że wręcz ich nie lubię. Coś mi w nich nie pasuje, nie są dla mnie żadnymi wzorami. Możliwe, że automatycznie rozpoznaję takie osoby i z góry je skreślam.

 

Z góry skreślasz osoby z zaburzeniami? To po co tu jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,5380936,Justin_Timberlake_ma_nerwice_natrectw.html

oraz ciekawostka zaimponował mi juror z amerykańskiego mam talent

 

-- 10 wrz 2014, 21:30 --

 

Justin_Timberlake

http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,5380936,Justin_Timberlake_ma_nerwice_natrectw.html

oraz ciekawostka zaimponował mi juror z amerykańskiego mam talent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny trafem nie przepadam za wszystkimi osobami które dotychczas wymieniliście. Mogę powiedzieć, że wręcz ich nie lubię. Coś mi w nich nie pasuje, nie są dla mnie żadnymi wzorami. Możliwe, że automatycznie rozpoznaję takie osoby i z góry je skreślam.

 

Z góry skreślasz osoby z zaburzeniami? To po co tu jesteś?

Właśnie nie wiem ale taki obraz wyłonił się po ujrzeniu pierwszych trzech nazwisk w tym temacie. Nie jest tak, że z góry skreślam osoby z zaburzeniami i traktuję je jako kogoś gorszego, wręcz przeciwnie. Przecież nazwiska, które zostały tutaj wymienione znałem już wcześniej i moja opinia dotycząca tych osób została wyrobiona już wcześniej, gdy jeszcze nie wiedziałem, że mają jakieś problemy psychiczne. Może w tych osobach jest coś takiego co podświadomie mnie od nich odpycha, a może to zwykły przypadek. Będę się temu dalej przyglądał.

 

"Diablo" Wlodarczyk ma natrectwa na punkcie higieny ciala.

Chyba ma również poważniejsze problemy. Z tego co pamiętam to kiedyś chciał nawet popełnić samobójstwo i przedawkował antydepresanty. Dodam, że też nigdy za nim nie przepadałem.

 

A politycy ? Prezes choćby,Tusk czy Palikot ?

Jarek Kaczyński pewnie jest DDA. Samotnik z przypuszczeniami o skłonnościach homoseksualnych bo chyba nigdy nie miał nawet dziewczyny, nie okazuje zbytnio emocji, jest zamknięty w sobie, notorycznie kłamie, nie ufa nikomu, no i łyka podobno prochy.

 

Jestem cholernie ciekaw czy nerwicowiec może prowadzić normalne, szczęśliwe życie, czy może coś osiągnąć. Potrzebuję konkretnych przykładów.

A na cholerę Ci to potrzebne :shock: ? Chcesz sobie morale podnieść czy jak ?

Jestem ciekaw czy neurotyk może cokolwiek osiągnąć. No mówi się, że tylu nas jest to jestem ciekaw gdzie oni się pochowali. Wszyscy nieudacznicy i outsiderzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek Kaczyński pewnie jest DDA. Samotnik z przypuszczeniami o skłonnościach homoseksualnych bo chyba nigdy nie miał nawet dziewczyny, nie okazuje zbytnio emocji, jest zamknięty w sobie, notorycznie kłamie, nie ufa nikomu, no i łyka podobno prochy.

Jarka zostaw w spokoju :nono: To że nie ma kobiety o niczym nie świadczy. Ja też nie miałam do tej pory faceta, a nie mam skłonności homoseksualnych. Może po prostu nieśmiały jest albo zamknięty w sobie. Znam polityków, którzy sto razy bardziej kłamią od niego i jeszcze na salonach brylują. A co do łykania prochów - to nie wolno ? Zresztą to są tylko plotki i pomówienia. Ja tam do Jarosława nic nie mam :D chcociaż nie jestem moherowym beretem, jakby co. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×