Ziarnica?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Ziarnica?

przez gość123456789 20 cze 2009, 16:39
Witam. Co prawda ten post powinien być na forum dla hipochondryków, bo do tej grupy osób należę, ale...Pół roku temu wyczułem pod skórą z tyłu szyi centymetrowy twardy, nieruchomy guzek. Moja mama pielęgniarka powiedziała, że to jakieś więzadło bo idzie podłużnie. Do tego czasu nie urosło, lecz od czasu do czasu z tyłu szyi przechodzi mi taki jakby paraliżujący prąd. Trwa to sekundę i przechodzi ale jestem zaniepokojony. Dodatkowo odczuwam bóle kości, co też jest niepokojącym objawem. Nie mam gorączki, potów nocnych, a nie mam możliwości wizyty u lekarza.Jak myślicie, czy to może być ziarnica?

PS:Co do tych paraliżujących bóli: w tę stronę mam wykrzywioną szyję, gdy siedzę przed kompem, więc możliwe że to od tego, bo na necie siedzę dość długo.

Re: Ziarnica?

przez lwiapaszcza 21 cze 2009, 00:34
Ech mam znajomego, który cierpi na ziarnicę i ma ona o wiele więcej objawów. Ty raczej na nią nie cierpisz. Obawiam się jednak, że po pewnym czasie będziesz doszukiwał się w sobie innych chorób. Ja poza rakiem, wymyślałąm sobie zapalenie wyrostka i kandydozę. Pragnę tez zauważyć, że bóle nerwicowe często idą od kręgosłupa. Myślę jednak, że warto zastanowić sie nad wizytą u lekarza, a jeśli to rzeczywiście niemożliwe, to nie zagłębiać się w tysiące objawów dotyczących róznych chorób, w ten sposób każdą chorobę mozna sobie wmówić i nawet zdrowego człowieka może to wyprowadzić z równowagi. Pozdrawiam serdecznie!
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.

przez agusiaww 21 cze 2009, 21:34
Pewnie masz ten guzek od strsu polecam masazyste od kregoslupa szyjnego ktory Ci ten guzek rozmasuje, ja tez mialam guzki na szyi i po rozmasowaniu pomoglo.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tynka92 21 cze 2009, 22:49
Naprawdę, warto zwrócić uwagę na post lwiejpaszczy :smile:

Sortuj wg