Lęk bez przyczyny

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Lęk bez przyczyny

przez harma 12 mar 2009, 22:13
Esencje kwiatowe? No nie wiem... ale tutaj wszystko jest dobre, ważne żeby pomogło ;)

przez Victorek 12 mar 2009, 22:48
safona1, i jak te zapachy kwiatowe?
Słuchaj zimne rece i dłonie mam i bez leków, ten też do nerwicy objaw należy. Niestety i ochota na seks może być mniejsza albo może tak jesteś skupiona na objawach, że takie rzeczy nie cieszą cię w tej chwili. Możliwości jest bardzo dużo....
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez harma 15 mar 2009, 13:00
Chyba nie pomogły ;) Skoro zero informacji ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez safona1 15 mar 2009, 22:50
Witam. Byłam u p. Zbyszka. Możecie o nim poczytać wpisując w google Zbigniew Pląder. Esencje biorę. Nie wiem czy pomogły esencje czy leki od psychiatry ale te przykre dolegliwości, które męczyły mnie do tej pory znikły zupełnie. Mam dużo energii, jestem weselsza, lęki pojawiają się bardzo żadko. Niestety nie mogę powiedzięc że to wynik esencji ponieważ biorę też te leki. Wizytę mam 02.04 u pana Zbyszka znowu. Zobaczymy co dalej. Pozdrawiam.

przez safona1 15 mar 2009, 23:21
no coś ty nigdy nie należy rezygnować co się dzieje?

przez harma 15 mar 2009, 23:23
tekla: Nie trać wiary, błagam. Nie daj się pokonać samej sobie. Ja wypowiedziałam jej wojnę, może bitwy wygrywała, ale całą wojnę wygram ja!

przez kozlatko 26 mar 2009, 20:18
Witam u mnie znowu ostatnio sie to uczucie lęku pojawiło nie wiadomo skąd nagle zaczynam czuć taki lęk, niepokój wewnętrzny jestem w stanie funkcjonowć ale jednak ten lęk nie daje mi spokoju :/ nie wiem z czego to sie bierze żadnej konkretnej przyczyny nie było i nie ma, jak wziąłem xanaxa to troche zaczeło przechodzić, do tego D/D i takie przymulenie, mieszanka wybuchowa:/
Remember yesterday and thing about tomorrow.

przez Roman Tyczny 26 mar 2009, 22:13
Przyczyna jest, tylko ty jej nie znasz :-)
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

przez pysiachna 26 mar 2009, 23:00
Hej wszystkim!
Mam na imie Kasia.Mam często lęlo bez powodu....
Wszystko zaczeło się gdy urodziłam córeczkę,moj były partner(teraz sie okazało po 2 latach bycia razem)że on jest alokoholikiem.
Znęcał się nademną!?Poniżał ,od najgorszej,posądzał o zdradę,pił piwo,wódkę.Zdrarzyło sie że mnie bił!! Pare dni temu odeszłam od niego!Przez 19mięsięcy byłam bita ,poniżana,wyrzucana z domu.....
Doprowadziło do nerwicy!?:(Która to już sie ciągnie19miesiecy:(
Niemam siły ,te leki wygrały!?Niechce już tak żyć!?Niepotrafie!?One mnie już wykończyły!!!!
Nie to wszystko zakończyc

przez carlos 27 mar 2009, 00:03
U mnie to jest tak, że ciągle jestem w napięciu. Często nawet śmiech może wywołać taki lęk, lub po prostu tak ni z gruchy ni z pietruchy, czuje strach. Dochodzi mi jednak do tego lęk przed zwariowaniem i wzmożona obcość otoczenia, oraz wrażenie, że zaraz coś mi się stanie.

przez pysiachna 27 mar 2009, 13:00
Ja dzis rano wstałam robiłam wszystko...ale patrzyłam się za sobą czy coś się stanie złego..że zaras to nastąpi....!?
Ja już mam dość twgo życia!?W tym strachu !?jak mam żyć?
Ja mam dość!Najlepiej by było gdybym to zakończyła1?

[*EDIT*]

Ja dzis rano wstałam robiłam wszystko...ale patrzyłam się za sobą czy coś się stanie złego..że zaras to nastąpi....!?
Ja już mam dość twgo życia!?W tym strachu !?jak mam żyć?
Ja mam dość!Najlepiej by było gdybym to zakończyła1?

przez kozlatko 28 mar 2009, 19:05
Witam u mnie dziś to już przegięcie cały dzień lęk, lęk, lęk, niepokoj dosłownie bez żadnej przyczyny bez zadnego powodu i caly dzień jestem w domu nawet 0.5 xanaxu coś sałabo pomaga:/ do tego d/d i normalnie mam dość już tego:/nie idzie tak żyć ku...wa mać!!!!

przez Venus 28 mar 2009, 19:12
Wiem co czujecie bo ja mam to samo...tylko lęk, to nawet za mało powiedziane...potworny strach!!!!
Bla bla bla...

przez kozlatko 28 mar 2009, 19:18
Venus ale przed czym do jasnej cholery z czego sie to bierze poniekąd u mnie z tego mojego stanu i d/d ale dziś to już naprawde przerosło moje granice od samego rana lęk i lęk i niepokój i mam dość naprawde dość tego!!!chce normalnie żyć tak jak przed tym dziadostwem!!!

Sortuj wg