Pomoc

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pomoc

przez katrin66 24 sty 2009, 19:49
Mam nerwice lekowa.
Jestem szesnastolatka i chce ja leczyc w poradni psychiatrycznej w szpitalu. Potrzebne mi tam bedzie skierowanie od lekarza? Mogę isc tam sama czy bede musiala tam pojsc z osoba dorosla? Nie chce zeby ktos z rodziny wiedzial o mojej dolegliwosci. Bardzo proszę o pomoc.

Re: Pomoc

przez s.szczepanowski 24 sty 2009, 23:24
Nie wiem czy potrzebujesz skierowanie - osobie pełnoletniej nie jest potrzebne wystarczy, że zgłosi się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Najlepiej zadzwoń i dowiedz się.

Trzymam kciuki!

przez LucidMan 25 sty 2009, 14:43
katrin66 napisał(a):Mam nerwice lekowa.

Kto postawił taką diagnozę?

katrin66 napisał(a):Nie chce zeby ktos z rodziny wiedzial o mojej dolegliwosci.

Dlaczego jeśli można wiedzieć?
Pierwszym wsparciem jakie powinnaś otrzymać w tej chorobie (i nie tylko w tej), to właśnie od rodziny. Powinnaś im spokojnie wytłumaczyć swoje objawy, a następnie wraz z nimi udać się do lekarza specjalisty.

Pozdrawiam
Lucid life

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez katrin66 30 sty 2009, 22:20
s.szczepanowski napisał(a):Nie wiem czy potrzebujesz skierowanie - osobie pełnoletniej nie jest potrzebne wystarczy, że zgłosi się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Najlepiej zadzwoń i dowiedz się.

Trzymam kciuki!

Dziękuję za pomoc.

[*EDIT*]

s.szczepanowski napisał(a):Nie wiem czy potrzebujesz skierowanie - osobie pełnoletniej nie jest potrzebne wystarczy, że zgłosi się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Najlepiej zadzwoń i dowiedz się.

Trzymam kciuki!

Dziękuję za pomoc.

Sortuj wg