Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sytuacja prawie podbramkowa


Payton

Rekomendowane odpowiedzi

Heyah

 

Nie mam pojęcia od czego zacząć. Jestem totalnie rozbity psychicznie.

 

Może tak: właśnie dostałem trzecią pałę z przedmiotu zawodowego, poza tym mam dwie pały z matematyki (rozszerzonej) i fizyki (to samo) Parę chwil temu autentycznie zbierało mi się na wymioty i trzęsły ręce. W ogóle nie mam pojęcia co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyah

 

Nie mam pojęcia od czego zacząć. Jestem totalnie rozbity psychicznie.

 

Może tak: właśnie dostałem trzecią pałę z przedmiotu zawodowego, poza tym mam dwie pały z matematyki (rozszerzonej) i fizyki (to samo) Parę chwil temu autentycznie zbierało mi się na wymioty i trzęsły ręce. W ogóle nie mam pojęcia co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałam. szkoła wywoływała depresję i dołek.Teraz mam ponad 40 lat ale wtedy o tym nie wiedziałam że to depesja.

Najlepsze były by korepetycje. bo w takim stanie samemu trudno zabrać sie do roboty. A potrzeba tylko systematycznej dość wytezonej pracy.

Może pogadaj z rodzicami? Nie wiem gdzie mieszkasz ale studneta mozna znależć od 20 zł za godzinę.

 

Ja niestety nie miałam pomocy i powtarzałam klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałam. szkoła wywoływała depresję i dołek.Teraz mam ponad 40 lat ale wtedy o tym nie wiedziałam że to depesja.

Najlepsze były by korepetycje. bo w takim stanie samemu trudno zabrać sie do roboty. A potrzeba tylko systematycznej dość wytezonej pracy.

Może pogadaj z rodzicami? Nie wiem gdzie mieszkasz ale studneta mozna znależć od 20 zł za godzinę.

 

Ja niestety nie miałam pomocy i powtarzałam klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam korepetycje, z matematyki. Ale to pewnie nic nie da.

 

btw. jak w mojej szkole nie zdasz idziesz do zawodówki ._.

 

-- 17 mar 2013, 20:19 --

 

Chyba się ogarnąłem.

Mam dwie pały z matmy, jedną z fizyki i trzy z przedmiotu zawodowego. Na semestr z matmy była czwórka, a z fizyki trójka, więc mam jako-takie plecy. Z zawodowego była na semestr dwója, więc to mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam korepetycje, z matematyki. Ale to pewnie nic nie da.

 

btw. jak w mojej szkole nie zdasz idziesz do zawodówki ._.

 

-- 17 mar 2013, 20:19 --

 

Chyba się ogarnąłem.

Mam dwie pały z matmy, jedną z fizyki i trzy z przedmiotu zawodowego. Na semestr z matmy była czwórka, a z fizyki trójka, więc mam jako-takie plecy. Z zawodowego była na semestr dwója, więc to mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×