Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

no ja zawsze imprezowałam z alkoholem, ale już nie piję od 3 miechów i mam zamiar nie pic, bo będąc dda, jestem narażona na alkoholizm, więc wolę się nie narażać. :twisted: ale i tak będę imprezować, tyle, że właśnie z soczkiem będę latać, a nie z piwem czy drinkiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, a ja myslalem, ze nigdy sie nie uzaleznie od alkoholu przez dlugi czas kontrolowalem swoje picie, mowilem sobie ze nie ma takiej mozliwosci zebym sie wpakowal w alkoholizm, tym bardziej ze moi rodzice nie pija i nie mam genetycznych predyspozycji do uzaleznienia sie, fakt ze pilem mniej niz inni i czulem sie tak jakby lepszy od nich, "ja nie jestem taki jak oni, potrafie powiedziec stop" , pewnego dnia uswiadomilem sobie, ze jestem taki sam jak ci ktorymi gardzilem, upijalem sie na umor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMEN1695, na nudę polecam próbę zaprzyjaźnienia się z pięciuset stronicowymi cegłówkami typu "Polityka gospodarcza"-od razu stwierdzisz,że się tak naprawdę nie nudziłeś :D

 

-- 25 sie 2012, 19:07 --

 

Fleure_De_Violette, haha :D dobre :mrgreen: No,ale jak misja,to misja-trzeba uszanować :105:

na te wakacje miałem Potop zadany :P po 320 stronach miałem dosyć :? Dodatkowo muszę jeszcze zrobić arkusz maturalny z bioli (mam rozszerzoną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×