Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Monar, Wszystko się zgadza , fajnie , że masz takie marzenia ;) ... chociaż poza jednym , na studia na pewno nie jesteś za głupia ;):evil:

 

OMEN1695, Super :D przyda mi się taki obrazek na następnej bitwie pod krzyżem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, może nie tyle za głupia, jak na razie... po prostu nie mam warunków. może przez to nauka niezbyt dobrze mi idzie. okaże się. mam plany przecież już w tym roku się wyprowadzić, więc okaże się, czy z natury jestem taka głupia, czy przez brak 'prawidłowych' warunków. :mrgreen:

OMEN1695, naprawdę fajna sygna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Jak warunki będą odpowiednie , to naprawdę warto spróbować ;) do tego będziemy czekać na informacje jak poszła matura i podejrzewam , że pewnie z nerwów w tym czasie będziemy obgryzać paznokcie :D więc jako kosmetyczka kilku klientów będziesz miała na pewno , bo coś z tym trzeba będzie zrobić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, hehe to jeszcze nie zaczęłam, a mam już klientów, może rzeczywiście to dobry zawód. :mrgreen:

boję się, że nie zdam, a jak nie zdam, to się "nie pochwalę" prędko. więc jak nie będzie mnie we wtorek, potem w środę, to wiedzcie, że coś jest nie-tak. :P

 

-- 20 sie 2012, 01:04 --

 

OMEN1695, to branoc, kolorowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Mam nadzieje , że we wtorek będziemy mogli się razem z tobą cieszyć ze zdanej matury ;) jeśli nie będzie cie we wtorek , to poczekamy , jeśli nie będzie cie w środę , to zaczniemy się martwić , ale jeszcze poczekamy ... ale jeśli nie będzie cie w czwartek , to będziemy zmuszeni do skorzystania z usług Detektywa Rutkowskiego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Ahh nawet pani moderator nie wie jak bardzo :D ale na szczęście pani moderator tym postem skróciła moje męki , które spowodowała tęsknota :P

Monar, Mam nadzieje , że nie będziesz musiała go poznać w czwartek , ale jak tak bardzo tego chcesz , to zorganizuje takie spotkanie ;) poza tym znam prezydenta , siatkarzy i Baśkę tą z piosenki wilków :mrgreen: i nie martw się tak , nie zawiedziesz na pewno , a jeśli ( co jest niemożliwe ) się nie uda , to nie koniec świata , zawsze można spróbować drugi raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no tak drugi, trzeci, czwarty raz. ja chciałabym mieć to za sobą. no zobaczymy. dobra, to idę się uczyć. ;)

ps. już w sumie umiem połowę tekstu. do końca tej nocy muszę nauczyć się całości, to w dzień sprawdzę jak mi idzie mowa i koniec... nie wierzę, że to już jutro. no nie... najważniejsze, to nie zaciąć się, zapamiętać cały tekst... jak zwykle pewnie stres mnie weźmie, ale ostatnio nie na tyle, bym tekstu zapomniała, więc i tym razem musi być ok. :smile: kurde nie ma mowy, żebym nie zdała. na 30% ta praca na pewno jest. za same przykłady powinnam zdać. :evil: zdam. zdam. zdam. tym razem zdam. i odchodzę z tą myślą od was. znaczy... czasami zajrzę. ;) w czasie przerw od nauki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petra, To może czekoladki z rumem ? :D

*Wiola*, Już trochę " rozpracowałem " panią moderator i wiem co powiedzieć :D no może oprócz sytuacji gdy pani moderator strzeli focha , na to jeszcze nie mam patentu , ale to kwestia czasu :P

 

-- 20 sie 2012, 01:37 --

 

Monar, Był taki film o reżyserze jak tworzył film ( tytułu nie pamięta, lata już nie te :-| ) fabułę streszczę trochę , a więc jadł banany przez cały tydzień ( tyle miał czasu na skończenie filmu ) bo podobno dobrze działają na koncentracje i osiągnął sukces :D mamy nadzieje , że to powtórzysz nawet jak nie skorzystasz z tego sposobu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×