Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie!


Settt

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem dołączyć od grona użytkowników tego forum, bo wydaje mi się, że chyba nie poradzę sobie bez kontaktu z ludźmi. Przejrzałem kilka wątków i często ma się tu do czynienia z ludźmi wyjątkowymi, wyróżniającymi się z tej przeciętnej szarej masy. Z drugiej strony, to trochę przykre, że właśnie tacy wyjątkowi ludzie bardzo często czują się nieszczęśliwi. A może taka jest cena, którą trzeba płacić... Swego czasu byłem też użytkownikiem forum poświęconemu tematyce samobójstw, niestety już zamkniętego przez prokuraturę (myślę, że wtajemniczeni wiedzą o jakie forum chodzi) i trochę mi go brakuje.

 

Kilka słów o mnie: mam 27 lat, uwielbiam muzykę (najbardziej tą z kręgu dark independent), literaturę, gry wideo, filmy. W skrócie: wszystko co odrywa mnie od świata realnego. Stałem się typem samotnika-nihilisty, rozszczepionego melancholika czekającego na dzień ostateczny. Jeszcze jakiś czas temu radziłem z tym sobie całkiem dobrze, ale od pewnego czasu ciężko wziąć mi się w garść. Zbyt dużo rzeczy mi się pomieszało, zbyt wiele nadziei rozwiało się. Przed pójściem do specjalisty chcę jednak jeszcze raz spróbować wypłynąć z tego morza depresji.

 

Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam i do przeczytania w konkretnych wątkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam muzykę (najbardziej tą z kręgu dark independent), literaturę, gry wideo, filmy. W skrócie: wszystko co odrywa mnie od świata realnego.

 

Też myślę, że możemy podać sobie dłonie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×