Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


kaktus_aak

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła ta chwila, kiedy pierwszy raz w życiu piszę posta na jakimkolwiek forum, hehe. Lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował u mnie nerwicę już w ubiegłym roku, ale dopiero niedawno dotarło do mnie że naprawdę cierpię na nerwicę społeczną. Chociaż objawy nie są mocno nasilone, to przeszkadza mi to w codziennym funkcjonowaniu i kontaktach z ludźmi. W przyszłym roku, tzn.kwiecień 2013 zaczynam pierwszą pracę w aptece, ale wcześniej od października 6 miesięczny staż. Już teraz się boję jak to będzie, ale nie zamierzam się zamartwiać tylko działać. Właśnie dlatego zarejestrowałam się na tym forum, mając nadzieję na poprawę i wsparcie od innych osób. Pozdrawiam wszystkich znerwicowanych i nie tylko:)

Uff, pierwszy post za mną.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaktus aak chyba fobie społeczna a nie nerwice społeczną bo takowej nie ma.

W sumie praca w aptece jest chyba mniej stresująca niż w innym sklepie( no może odczytywanie recept być problemem). Ja tez mam fobię społeczna a pracowałem kiedyś jako sprzedawca i było ok choć może praca w aptece to zupełnie co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła ta chwila, kiedy pierwszy raz w życiu piszę posta na jakimkolwiek forum, hehe. Lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował u mnie nerwicę już w ubiegłym roku, ale dopiero niedawno dotarło do mnie że naprawdę cierpię na nerwicę społeczną. Chociaż objawy nie są mocno nasilone, to przeszkadza mi to w codziennym funkcjonowaniu i kontaktach z ludźmi. W przyszłym roku, tzn.kwiecień 2013 zaczynam pierwszą pracę w aptece, ale wcześniej od października 6 miesięczny staż. Już teraz się boję jak to będzie, ale nie zamierzam się zamartwiać tylko działać. Właśnie dlatego zarejestrowałam się na tym forum, mając nadzieję na poprawę i wsparcie od innych osób. Pozdrawiam wszystkich znerwicowanych i nie tylko:)

Uff, pierwszy post za mną.. :D

 

Cześć kaktus_aak. No ja myślę, że nie są mocno nasilone, bo nie byłoby pierwszego wpisu.

Powiedziałeś / łaś witam, zatem, żeby wszystkim było milej przywitam Cię serdecznie.

Dopóki jesteśmy anonimowi to nie ma powodu do fobii społecznej chyba?

Tzn. u mnie anonimowość powoduje, że mam odwagę postować na forum.

-pozdrawiam nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×