Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica lękowa bez objawów fizycznych?


dogomaniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że zakładam nowy temat, nie lubię tego robić, ale jakoś nie mogłam znaleźć takiego, który by pasował do mojego "problemu".

A więc od dłuższego czasu nie miewam typowych ataków paniki. Co jest dla mnie dziwne, bo często stresuję się jakąś sytuacją, w myślach jest "panika", strach, chcę uciekać, boję się czegoś zrobić..a ze strony fizycznej NIC. Kompletnie NIC. Zero przyśpieszonego bicia serca. Strasznie dziwne uczucie, tu panikuję, przebieram nogami, myślę czy uciekać, a serca niemal nie czuję..O co chodzi? Nigdy czegoś takiego nie było...Czy to jakaś choroba, która tak spowodowała czy co..Bo nie śmiem mieć nadziei, że mi przeszło i została tylko bariera psychiczna, czy to w ogóle możliwe? Żeby tak nagle przestały występować objawy fizyczne??

Wiem, że to głupie, że teoretycznie powinnam się cieszyć, ale martwi mnie to w sumie..po prostu jakoś ciężko mi sobie to wytłumaczyć. No bo co cudowne ozdrowienie??

Leków nie biorę.

Że tak powiem "denerwuję się tym, że się nie denerwuję" :bezradny::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tak miałam, a było to tak dlatego że robiłam tyle ile się już "nauczyłam". gdy zaczęłam robić coś co sprawiało mi większą trudność (jazda autobusem/zakupy w hipermarkcie) objawy fizyczne wróciły i powracają w momentach gdzie nie jestem "wyćwiczona" i obyta.

 

Spróbuj pojechać sama autobusem do psychologa i po drodze postać w korkach to znowu poczujesz że jest tak jak było ;) serducho, duszności , panika...

 

Dlatego gdy już jest ten etap kiedy nie mamy objawów trzeba dawać sobie poprzeczkę wyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×