Skocz do zawartości
Nerwica.com

Z patologii w przepaść


Apofis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

 

Używam różnych ksyw większość z ludzi zna mnie jako Ramzes. I niech tak zostanie. A więc:

mam 25 lat, ostro pogięte życie. W sumie na pierwszy rzut oka normalne: mieszkanie z matką i dwoma braćmi, ukończone studia, wojsko. Super prawda? Dodam, że mam Przyjaciół. Dla wielu z FS to marzenie.

Chodzę do psychologa. Pani Asia nie odkryła jeszcze co mi jest. Nie stara się. Leczy objawy. Psychiatra jedynie, widział że jest kiepsko. Mówi: "wiesz, dałbym Ci leki, ale pijesz. Skończ z alkoholem"

Nie zaufa mi jak po miesiącu przyjdę i powiem, że rzuciłem.

Bujam się z tym syfem. Rozwala mnie to. Tonąc lubię chwytać się brzytwy ponieważ ból odwraca uwagę. Czasami palę mosty i stoję w tych płomieniach. Zdiagnozowane mam objawy: IBS, na pierwszy rzut oka widać, że drżą mi ręce. Chudy, plecy zgarbione.

Nie jest tak, że nie walczyłem. Pogadaj ze mną. Po 15 minutach będzie Ci się wydawać, że z nikim lepiej Ci się nie gadało. Wypijmy piwko. Jeśli jesteś kobietą poczujesz się jak Demi Moor na rozdaniu Oscarów.

Co jeszcze? Życia płyną a moje stoi w miejscu. Jestem raczej tym który pcha te życia do przodu. Mijasz mnie, czasem pytasz dokąd iść i biegniesz dalej. Ja zostaję. Wbrew swojej własnej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Mimo, iż jestem tu od niedawna, postanowiłam być kulturalna i się przywitać.

 

Cholera, czasem najtrudniej jest pójść do przodu. Te wszystkie pozory, ktore możesz stwarzać, że jest w porządku, niestety nic nie znaczą, jeśli w środku krzyczysz o pomoc. Ja krzyczę. Prawie cały czas. Ale w środku. ; ) Pewnie brzmi to banalnie. W każdym bądź razie, życzę Ci bys ruszył się z miejsca i nie ukrywał się za egipskimi pseudonimami. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×