Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

petruszka30, to ładnie, że broni Koleżanka honoru swojej ekipy ale ja też mógłbym mieć pretensję o nazywanie Lazio klubem "faszystowskim". Dla mnie to klub prawicowy. Widzi Koleżanka - to brzmi zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamis, widzi kolega...uzylam tego słowa z pełna swiadomoscia i premedytacja i z zamiarem osiagniecia skutku jaki osiagnełam, mianowicie spowodowanie kolegi oburzenia i obrazenia...

taka forma obrony na lewacto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamis, haha "pikny" :P

ale pamietam gnoja jak sie pokazał na euro 2004, skubaniec robil z pilka to co chciał, walczył i rzeczywiscie błyszczał...

teraz jak straci piłke to sie obraza pograza we frustracji....

i w ogole sprawia wrazenie buca choc nie koniecznie musi nim byc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

violik, jak byłem za granicą to robiłem z takimi chłopaczkami z Leszna. Nic tylko żużel i żużel. Ale nie powiem trochę się dzięki temu dowiedziałem o tym sporcie ;)

 

Mnie wkurza, że teraz jak się mówi Ronaldo, to w domyśle chodzi o CR7, a Ronaldo tak naprawdę jest tylko jeden.

[videoyoutube=76LCtCk2_Ag&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Midas dokładnie :D

zrobil swoje, przeszedł do historii wyłacznie za osiagniecia sportowe :D

bo z czym go kojarzymy? z golami, krolem strzelcow MS itp...dla mnie jeszcze przygoda z Milanem ehh

a Cristiano... jak dla mnie kojarze go tylko z ciaglym niezadowoleniem, pretensjami, i co jeszcze...brakiem takiej szczerosci i luzu po zdobyciu naprawde swietnych goli.. wtedy od razu odbieram go jak "patrzcie na mnie, jestem bogiem, tylko ja tak umiem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodników o pseudonimie Ronaldo w zawodowym futbolu jest kilkudziesięciu. Z racji z tego że Brazylijczycy i Portugalczycy noszą nawet do 4 nazwisk i co drugie to Da Silva albo Dos Santos to se nadają przydomki, które zresztą też się powtarzają np. Adriano, Juninho, Leonardo itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Twój Milan to pewnie przez Inzaghiego, wiem że kobietom się zawsze podobał 8)

 

-- 13 lut 2012, 23:56 --

 

violik, szczerze to nie, ale wiadomo żeby złapać bakcyla trzeba by iść na taki mecz żużlowy i poczuć tą atmosferę(podobno często pełne stadiony) i ryk silników ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, hahaha

za moich gier byl batistuta, costakurta, baresi, van basten, hagi, stoiczkow, romario, baggio, massaro, wielki Maldini i wielu wielu innych..

to była wtedy piłka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30, oooo to czapki z głów, widzę że mam do czynienia z weteranem piłkarskim ;)

acz np. Batistute doskonale pamiętam z Fiorentiny, Hagiego zabijake, o Stoiczkowie pamiętam oglądałem kiedyś film dokumentalny :P Ale taki Van Basten to już tylko z opowiadań pradziadków :D

 

-- 14 lut 2012, 00:09 --

 

violik, najbliżej to chyba do Częstochowy bym miał, może kiedyś mi się nadarzy okazja to pewnie jej nie zmarnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×