Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z jedzeniem w towarzystwie.wymioty.


bla_zejek

Rekomendowane odpowiedzi

cześć!

od jakiś 3-4 lat mam duży problem z jedzeniem w towarzystwie.nie mogę nic normalnie zjeść.nachodzi mnie jakieś dziwne uczucie kluchy w gardle i jak coś przełknę to zaraz zwymiotuję. Robiłem gastroskopie i wszystko jest OK z moim żołądkiem. Pamietam, że kiedyś miałem bardzo dziwną sytuację. Na pewnym weselu źle się poczułem i wymiotowałem.Oczywiście nie przy ludziach. Ale pamietam ze na tamtym weselu nic już nie jadłem. Mogę pić ale nie moge nic przełknąć.Czy to może być "uraz psychiczny" po tamtym weselu i dziwnym zdarzeniu z wymiotami? Czy ktoś z was miał taka przypadlosc jak ja??Jak sobie z tym radzicie?Zamierzam wybrać sie do psychologa. Myslicie ze mi pomoze?

prosze o sensowne wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terapi?co masz na mysli konkretnie? ja mysle zeby chodzic do psychologa. ja nie moge jesc na poczatku tzn ze gdy gdzies przychodze to odrazu nie moge jesc.musze sie oswoic ze sytuacja.np na weselach pierwsze danie jest katastrofa ale nastepne jest coraz lepiej.w pracy moge jesc.tam sie nie denerwuje - sam nie wiem dlaczego tam jest OK.w szkole ostatnio tez cos tam zjem.pic moge wszedzie.nie mam z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×