Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, ostatnie 3 dni trochę spie ale mało tak około 4 godzin , a dzisiaj spałm jeszcze od 20.30 do 21 mysłam ze chociaz do 22 pospię, ale po pol godzinie sie obudziłam i tak siedze do tej pory.

Ales zapamietał Noopi :lol:

 

-- 29 sie 2011, 03:39 --

 

Noopii,

lał pamiętasz, dolicz jeszcze brak kolczyków, które bym chciała miec , ale paniczny strach przed igła i nie mam a bardzo załuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

urokkkkkkkkkkkkoki, czary ,oh, oh

 

-- 29 sie 2011, 03:47 --

 

Noopii, rzucanie uroków? To brzmi jakby tahela była czarodziejką ;)

Tak tyko musze rózdzki poszukać gdzie jest moja mał plastikowa , rózowa prosto z Chin moja rózdzka. Ta przekleta globalizacja , żeby takie rózdxki produkowali badziewie sie amie co chwile. nawet porządnego zaklecia rzucić nie można, nosz kurde.

Że tez gidia czarodziejów sie zgodzia na takie cos, na pewno apówki wzieli.

to musi byc układ inaczej nie umiem tego wytłumaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko , spoko, ja zawsze razczej nocne stworzenie byłam ale teraz to juz przesada jest właczyłam sobie star-treka i spróbuje zasnąc jednak zobacże czy sie uda , papa ,

Kiedys tez tak mia juz ze spac nie mogłam i czesto mi sie zdarza ,ze tylko po parę godzin spię , niby czuje sie dobrze ,ale na mysleniu, kojarzeniu sie to jednak odbija niestety,

papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie kommus ,ze jest xle ze sie nei nadaje w tej konkretnej chwili na wyjazdy i ciagle przyjedx, a ja sie nie nadaje , prawie z domu nie wychodzę ,rzadko , na spacer dzisiaj mi sie nie chciało iśc, jakby było lepiej to juz bym tam byla , plany były na maj, ale niestety wyszło jak wyszło i teraz napewno nie polece do rzadnej Anglii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×